bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Нижньодуванської ОТГ затвердили антикорупційні політики

10 червня 2020 року в Нижньодуванській громаді депутати під час сесії селищної ради підтримали розроблені проекти Антикорупційної програми на 2020 – 2023 роки та Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

          Під час сесії голова та секретар селищної ради презентували проекти Програми та Порядку, розповіли про основні заходи, на які направлена їх реалізація. Так, застосування  Антикорупційної програми допоможе посилити комунікацію та співпрацю між місцевими жителями, селищної ради у здійсненні антикорупційної  діяльності в межах громади. В Програмі визначенні основні завдання такої діяльності, проведена систематизація антикорупційних заходів, визначені строки її виконання та відповідальні особи. Порядок же визначає види можливих конфліктів інтересів та шляхи врегулювання конфлікту інтересів під час здійснення ними своїх обов’язків та повноважень. Наявність будь-якого конфлікту інтересів не обов’язково призводить до фактів корупції, однак істотно підвищує ризик вчинення корупційних діянь та є по суті їх передумовою.

Важливо зазначити, що конфлікт інтересів може мати місце не лише тоді, коли зазначена суперечність вже фактично вплинула на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень (вчинення або не вчинення дій), а і тоді, коли вона потенційно може вплинути на них.

       «Створення умов та здійснення об’єктивного оцінювання корупційних ризиків у діяльності ради Нижньодуванської об’єднаної територіальної громади є необхідним кроком у запобіганні порушення антикорупційного законодавства, - прокоментував  подію Голова ОТГ, - Такий підхід надасть в майбутньому можливість забезпечити відповідність антикорупційних заходів специфіці діяльності та раціонально використовувати ресурси, що спрямовуються на проведення відповідної роботи».

     Нагадуємо, щоНіжньодуванська ОТГ стала одним із партнерів громад-учасниць проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», який виконує коаліція громадських організацій - Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії у 8 областях України.

Контакти

  • lekotan@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.