Незважаючи на те, що країна увійшла в фазу послаблення протиепідемічних заходів, все ж таки загроза здоров'ю є досить потужною, особливо в деяких регіонах. Тому, для інформування наших заявників Оргкомітетом Конкурсу було прийнято рішення 10 червня 2020 року на наших сайтах оприлюднити результати оцінювання усіх регіональних конкурсів.
В деяких областях вже відбулися нагородження переможців: «Благодійна Одещина-2019» – 1 червня 2020 року, «Благодійне Запоріжжя» – 3 червня 2020 року, «Благодійна Херсонщина» та «Благодійна Полтавщина» – 5 червня 2020 року. В інших регіонах нагородження очікуються у найближчий місяць-два. При уточненні дати проведення церемоній нагородження нашими регіональними партнерами по відповідній області буде здійснено телефоном інформування про дату та місце переможців.
Дякуємо, що цього року Ви були з нами і вдячні кожному за розуміння ситуації з карантинними обмеженнями.
Вітаємо всіх переможців регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2019» та дякуємо всім учасникам! Бережіть себе!
Переможці регіональних етапів Національного конкурсу
«Благодійна Україна-2019»
Благодійна Львівщина - 46 заявок, 4 номінації
Регіональна благодійність:
1 місце - Благодійний фонд «Карітас - Львів УГКЦ»
2 місце - Міжнародний Благодійний Фонд «Коровай»
3 місце - Благодійний фонд Кузик Уляни
Місцева благодійність:
1 місце - Благодійний фонд «Розвиток громади»
2 місце - Благодійний фонд «Майбутнє України. Сокальщина»
3 місце - Арт-клуб Арт-кластер
Благодійність у соціальній сфері:
1 місце - Громадська організація «Центр організації дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор»
2 місце - Чубай Соломія
3 місце - Львівський міський благодійний фонд «Сестри Даліли»
Благодійність неурядового сектору:
1 місце - Дрогобицька міськрайонна громадська організація «Спільнота взаємодопомоги «Наша хата»
2 місце - Громадська організація «Ротарі клуб «Львів-Княжий»
3 місце - Громадська організація «БЛАГОСТИНЯ»
Благодійна Херсонщина - 34 заявки, 3 номінації
Благодійник року:
1 місце - Віктор Романченко
2 місце - Маряно Гарсія Калатаюд
2 місце - Покидько Юлія
3 місце - Нурулліна Ірина
Благодійність у соціальній сфері:
1 місце - Ініціативна група «А що зробив ти?»
2 місце - Громадська організація «Спілка жінок Херсонщини»
3 місце - Благодійний фонд «Гармонія»
Місцева благодійність:
1 місце - Благодійна організація «Благодійне товариство «100 відсотків життя. Херсонський регіон»
2 місце - Херсонський Центр позашкільної роботи
3 місце - Громадська організація «Україно-Польський Культурний Центр «Лагода»
Благодійна Хмельниччина - 39 заявок, 3 номінація
Добро починається з тебе:
1 місце - Ізяславський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№2, ліцей» імені О. Кушнірука
2 місце - Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21
3 місце - Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.№
Регіональна благодійність:
1 місце - Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер»
2 місце - Благодійний фонд «МіСт імені Михайла Савенка»
3 місце - «Армія SOS Хмельницький» обласного благодійного фонду «Центр Добриня»
Благодійність у соціальній сфері:
1 місце - Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт»
2 місце - Хмельницьке обласне товариство Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»
3 місце - Громадська організація «Успішна молодь Нетішина»
Благодійна Одещина - 37 заявок, 3 номінації
Регіональна благодійність:
1 місце - Благодійний Фонд «Міжнародна допомога «Добрий Самарянин»
2 місце - Благодійна організація «Спасибі»
3 місце - Громадська волонтерська організація «Великі серця»
Благодійність у соціальній сфері:
1 місце - Благодійна організація «100 відсотків життя. Одеса»
2 місце - Одеський ліцей «Ланжеронівський»
3 місце - Ініціативна група волонтерів м. Чорноморськ
Благодійність неурядового сектору:
1 місце - Громадська Організація “Християнська Місія “Нове Життя”
2 місце - Master beauty HUB
3 місце - Бакуменко Сергій Сергійович
Благодійна Вінниччина - 116 заявки, 7 номінацій
Регіональна благодійність:
1 місце - Благодійний фонд «Подільська громада»
2 місце - Благодійний фонд «Волонтер-1»
3 місце - Громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області»
Місцева благодійність:
1 місце - Благодійний Фонд «Вінниця-комфортне та безпечне місто»
2 місце - Дитяча школа танцю «Шахіна» та ГО «Творче покоління»
3 місце - Ретритний центр PIROGOVO (Інна Дорохіна)
Добро починається з тебе:
1 місце - Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей №7 Вінницької міської ради
2 місце - Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради
3 місце - Державний навчальний заклад «Центр професійно-технічної освіти №
Благодійність у соціальній сфері:
1 місце - Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії»
2 місце - Благодійна організація «БФ Я ДОПОМАГАЮ ДІТЯМ»
3 місце - Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»
Благодійність неурядового сектору:
1 місце - Громадська організація «Соціальний центр МХП»
2 місце - Волонтерська група «Заради майбутнього»
3 місце - Всеукраїнська спілка учасників бойових дії в АТО “Побратими України” у Вінницькій обл.
Благодійність бізнесу:
1 місце - ТОВ «Хмільницьке» агропромхолдингу «Астарта-Київ»
2 місце - Корпоративний фонд Української пожежно-страхової компанії
3 місце - ТОВ «Чотири лапи Україна»
Благодійник року:
1 місце - Струсевич Петро
2 місце - Кочубей Яна
3 місце - Подолянчук Діана
Благодійна Донеччина - 53 заявок, 3 номінаці
Регіональна благодійність:
1 місце – ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод»
2 місце - Громадська організація «Союз ветеранів АТО Донбасу»
3 місце - Редакція газети «ГРОМАДА Схід»
3 місце - Всеукраїнський Благодійний Фонд «Зірка Надії»
Місцева благодійність:
1 місце - Благодійний фонд «Слов'янська мрія»
2 місце - Центр міської активності “Старе місто”
3 місце - Маріупольський міський ліцей
Благодійність у соціальній сфері:
1 місце - Покровська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України
2 місце - Петренко Анастасія Леонідівна
3 місце - Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №6
3 місце - ГО «Український розмовний клуб «Файно»
Благодійна Буковина - 93 заявки, 8 номінацій
Регіональна благодійність:
1 місце - Міжнародний благодійний фонд розвитку та відродження “Добробут Хотинщини”
2 місце - Заставнівська районна організація «За добробут Заставнівщини»
3 місце - Громадська організація «Волонтери Вижниці»
Місцева благодійність:
1 місце - Хомин Мирослав Володимирович
2 місце - ГО «Батьків дітей з інвалідністю «Богдан»
3 місце - Кіцманська центральна районна лікарня
Добро починається з тебе:
1 місце - Чернівецька загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №24 ім. О. Кобилянської
2 місце - Баламутівський ЗЗСО Загін «МИЛОСЕРДЯ»
3 місце – Нижньостановецький дошкільний навчальний заклад
Благодійність у соціальній сфері:
1 місце - Чернівецький обласний благодійний фонд допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя»
2 місце - Кіцманська районна організація Товариства Червоного Хреста України
3 місце - Берегометський селищний будинок культур
Благодійник року:
1 місце - Юрбаш Ганна Михайлівна
2 місце – Козак Василь Васильович
3 місце - Бабюк Дарія Ігнатівна
Благодійність в освіті:
1 місце - Путильська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
2 місце - Заставнівська гімназія
3 місце - Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського
Колективне волонтерство:
1 місце - Чернівецька міська громадська організація «Міський жіночий клуб «Успішна чернівчанка»
2 місце - Благодійна організація «Волонтери Путильщини з Україною в серці»
3 місце - Вище професійне училище №24 м. Заставна
Волонтер року:
1 місце - Лавренюк Володимир Васильович
2 місце - Абрам’юк Галина Йосипівна
3 місце - Фурман Ганна Юріївна
Благодійна Миколаївщина - 41 заявки, 3 номінації
Благодійник року:
1 місце - Набока Тетяна Михайлівна
2 місце - Ткаченко Валентина Валентинівна
3 місце - Лєвда Тимур Володимирович
Благодійність у соціальній сфері:
1 місце - Миколаївський місцевий благодійний фонд «Центр соціальних програм»
2 місце - Громадська організація «Центр розвитку місцевої демократії Голос громади»
3 місце - Клуб юних моряків з флотилією
3 місце - Миколаївська загальноосвітня школа I – III ступенів № 45
Регіональна благодійність:
1 місце - ТОВ сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН»
2 місце - ТОВ «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера»
3 місце - Благодійна організація «Фонд Сергія Герасюти»
Благодійна Київщина –212 заявки, 8 номінацій
Регіональна благодійність:
1 місце - Благодійний фонд «Центр Взаємодопомоги «Спасемо Україну»
2 місце - Благодійна організація «Фонд «Сварог»
3 місце - БО «Фонд родини Нечитайло»
Місцева благодійність:
1 місце - Всеукраїнський благодійний фонд "За право на життя"
2 місце - Благодійний Фонд «Твоя Любов»
3 місце - Благодійний фонд паліативної допомоги “ЛаВіта”
Колективне волонтерство:
1 місце - Kind Challenge
2 місце - Благодійна організація «10 гривень»
3 місце - Громадська організація «Спілка вільних журналістів «Природа над усе»»
Благодійність у соціальній сфері:
1 місце - Міжнародна Благодійна Фундація «Отчий Дім»
2 місце - Благодійна організація «Благодійний фонд «Єднання спільноти»
3 місце - Благодійний Фонд «Час Змін»
Благодійність в культурі та мистецтві:
1 місце - МБФ «Життя з надлишком» (Культурно-благодійний проєкт – скульптура «Єднання»)
2 місце - Благодійна організація Міжнародний благодійний фонд «Справедливість»
3 місце - Благодійний фонд «Дніпровський»
Благодійність неурядового сектору:
1 місце - Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна»
2 місце - Центр допомоги дітям «Місто щасливих дітей»
3 місце - Компанія - мережа магазинів «ФОРА»
Благодійність в охороні здоров’я:
1 місце - Благодійна організація “Благодійний фонд “КИЯН”
2 місце - Благодійний фонд «СВІЧАДО»
3 місце - Благодійна організація «Благодійний фонд «Квітна»
3 місце - Благодійний фонд «КОЛО»
Благодійник року:
1 місце - Савченко Ірина
2 місце - Павленко Анатолій
3 місце - Азарова Алеся
3 місце - Вєдєрікова Олена
Благодійна Полтавщина - 57 заявок, 3 номінації
Благодійник року:
1 місце - Інна Поперешнюк
2 місце - Світлана Даценко
3 місце - Тетяна Ященко
3 місце - Кольвашенко Марина
Благодійність у соціальній сфері:
1 місце - Полтавський обласний благодійний фонд Громадське здоров'я
2 місце - Лубенський дитячий соціально-реабілітаційний центр "Надія"
3 місце - Міжнародний благодійний фонд «ЗЛАГОДА»
3 місце - Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій
Регіональна благодійність:
1 місце - Благодійний фонд Карітас Полтава
2 місце - ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка» агропромхолдингу Астарта-Киев
3 місце- Всеукраїнський Благодійний Фонд Допомоги та Розвитку «Хелп Груп»
Благодійне Запоріжжя - 95 заявка, 5 номінацій
Регіональна благодійність:
1 місце - Благодійний фонд «Імпульс,ЮА»
2 місце - Запорізька єпархія Української Православної Церкви
3 місце - Запорізький обласний благодійний фонд «Маріам»
Місцева благодійність:
1 місце - Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя»
2 місце - БФ «Допоможи дитині»
3 місце - Регіональний Благодійний фонд «Лайф Інтернешл»
Волонтер року:
1 місце - Кахай Олександр
2 місце - Колодяжний Микола
3 місце - Лосєва Ірина
Благодійність у соціальній сфері:
1 місце - Запорізький обласний благодійний фонд «Посмішка дитини»
2 місце - Благодійний магазин «Даруй Добро»
3 місце - Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Емоція»
Благодійність неурядового сектору:
1 місце - Волонтерська група «AngelS»
2 місце - Громадська організація «Наші Атланти»
3 місце - Студентська рада Запорізького державного медичного університету
Коментарі