bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На Рівненщині збирають кошти на облаштування будинку для сільського коворкінгу

Благодійний фонд «Любіть Україну» шукає підтримки небайдужих задля розвитку проєкту «Екоагрохата як платформа кооперативної співпраці у селі». Підтримати переказавши кошти можна до 09 квітня включно.

Підтримати переказавши кошти можна до 09 квітня включно. 

Мета кординаторів проєкту — залучити сільських мешканців до розвитку туризму та облаштувати агросадибу “Панський маєток” для коворкінгу у селі Стара Мощаниця Здолбунівського району.

На цей час активні мешканці Старої Мощаниці відновили старий будинок, зберігши його автентичність, та проводять там збори села. Садиба має свою легенду, якою селяни залюбки діляться з подорожніми. Мешканці села хочуть збиратися в агросадибі задля обміну ідеями, запрошувати тренерів проводити різноманітні навчання тощо. А отримані знання застосовувати на практиці задля розвитку села.

Проте, на жаль, досі у будинку немає зручностей. Тож найактивніші мешканці Старої Мощаниці звертаються до всіх небайдужих з проханням перерахувати суму коштів за бажанням, щоб мати змогу найближчим часом облаштувати будинок.

У планах:

1. Провести комунікації (вода), облаштувати зручності.

2. Зробити ремонт.

3. Виготовити сувеніри та підготувати інформаційні матеріали про місцевість.

У найближчому майбутньому мешканці Старої Мощаниці планують розвивати село у таких напрямах: риболовля, верхова їзда, екскурсії, етнофестивалі, збереження архітектурних пам’яток: церкви XVI ст. та млина XIX ст.

Контакти

  • Наталя Богданець
  •  loveukrainefund@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.