bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Запоріжжі відбулася незвичайна подіїя - InfoParty «ЗнайDo!»

Минулими вихідними у хабі «Платформа спільних дій» відбувся великий захід - InfoParty «ЗнайDo!» - на якому запорізькі тінейджери поділились з однолітками досвідом участі у цікавих національних та міжнародних програмах.

Метою заходу було надихнути та активізувати запорізьких підлітків шукати можливості для розвитку і самореалізації вже зараз, не відкладаючи на майбутнє. Адже сьогодні існує велика кількість національних та міжнародних програм, учасниками яких можна бути і в 16, і в 14, і навіть у 13 років.

Ініціаторами проведення події стали випускники та випускниці запорізької групи програми Access, яка адмініструється в нашому місті благодійним фондом «Імпульс.ЮА». Окрім цієї програми, вони вже стали учасниками великої кількості регіональних, національних та міжнародних проектів. Завдяки цьому вони мають можливості подорожувати Україною та світом, розвиватися та знайомитися з цікавими людьми. І при цьому – безкоштовно або практично безкоштовно.

У своїх презентаціях вони розказали про регіональні, національні та міжнародні програми, які відкривають перед тінейджерами можливості вчитися, розвиватися та подорожувати, такі як English Access Microscholarship Program, програма «Ліга успіху», запорізька «Шкільна ліга сміху», симуляційна гра «Модель ООН», програма «STEM IS FEM», проект «Indie Media Camp», семінар «Digitising the Youth Ar(c)tivism», лінгвістичний табір LinguaFortuna, міжнародний табір Eastern Partnership та програма FLEX.

Звичайно, це лише маленька частина великої кількості можливостей, які існують сьогодні для молоді. Тому завданням InfoParty «ЗнайDo!» було не стільки детально розказати про всі з них, стільки на прикладі досвіду звичайних запорізьких підлітків підштовхнути їхніх однолітків бути активними і шукати такі можливості. Для того у презентаціях було і багато посилань на ресурси, де оголошення про такі можливості регулярно публікуються. Також перелік посилань буде опублікований на сайті http://impulsua.org.

InfoParty «ЗнайDo!» показало, що подібні заходи є потрібними, адже подію відвідало більше ста гостей! Тож ініціатори вже розмірковують над тим, щоб робити заходи подібного змісту і формату регулярними, і запрошують зацікавлених осіб та організації до співпраці.

Організаторами події виступили програма лідерства Access Запоріжжя, Благодійний фонд “Імпульс.UA” та HUB Запоріжжя. Платформа спільних дій.

Більше інформації можна знайти на сторінці https://www.facebook.com/impulsua/

За довідками звертайтеся: Микола Колодяжний, 067 614 10 53.

Фото Анастасії Мєтєльової

Контакти

  • http://impulsua.org/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.