bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Змінено Порядок надання субвенції на підтримку розвитку ОТГ

29 січня  Уряд схвалив зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підтримку розвитку об’єднаних територіальних громад.

Запропоновані зміни передбачають розширення напрямків використання субвенції  не тільки на формування (створення) інфраструктури об’єднаних громад, а й на розвиток вже існуючої її мережі. Уточнюється напрям використання субвенції на інші заходи, що зможуть забезпечити населення якісними послугами та врегульовується питання використання економії коштів цієї субвенції за результатами проведення процедур закупівель”, - зазначають аналітики Асоціації міст України.

Крім того, за пропозицією Асоціації міст України в остаточній редакції постанови було виключено обмеження використання економії коштів субвенції за результатами проведення процедур закупівель лише у четвертому кварталі.

Ці зміни сприятимуть підвищенню ефективності використання коштів субвенції на підтримку розвитку об’єднаних територіальних громад”, - впевнені в АМУ.

 

________ 

Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України

 

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.