bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фільм про підлітка-аутиста «Син маминої подруги» шукає співфінансування

У Харкові відбулися зйомки історії про підлітка із аутизмом Мішу Івашуру. Наразі відзнято 100% матеріалу. Команда шукає співфінансування у розмірі 20 000 гривень, аби перейти до етапу монтажу фільму. 

Міша Івашура має 16 років і у нього аутизм. Його психіка розвинена приблизно на рівні 7річної дитини. Міша захоплюється малюванням. Його малюнки брали участь у виставках, зокрема на  Бієнналє молодого мистецтва. Мати Міші - Наталія - заснувала благодійний фонд “Цветы жизни” у 2013 році. 

Фільм аналізує стосунки матері і сина, і питання “Чи можливі емоційно близькі стосунки між нейротиповими людьми і людьми з аутизмом?”. 

Син маминої подруги” - це гібридна документальна історія. Користуючись засобами виразності, властивими ігровому кіно, команда фільму ставила собі за мету знімати дійсність без прикрас. Це забезпечило фільму свіжий погляд на стару для України проблему - проблему інклюзивних підлітків.  

Фільм має потенціал стати маленьким, але важливим кроком до змін у сучасному суспільстві. В першу чергу, за рахунок привернення уваги до проблеми інклюзивності уваги людей із освітою та широкими можливостями.

Глядач - це пересічний поціновувач фестивального кіно, що шукає у мистецтві натхнення та поштовху для роздумів. Заплановано подати фільм на такі українські фестивалі, як ОМКФ (Одеса), фестиваль Молодість (Київ), KISFF (Київ), Відкрита ніч (Київ),Бардак (Харків), та інші. 

Наразі відзнято 100% матеріалу. 

До зйомок долучились плейбек-театр “Вахтери”, Арт-Хаб “Самокат”, КП “Харківський метрополітен” та особисто В.В. Стаматін і Є. Д. Федорчук, також було отримано підтримку київського продакшену створення звуку 4ears Sound. Сумма особистих інвестицій команди у фільм складає 98 170 гривень (дев’яносто вісім тисяч сто сімдесят гривень).  

Аби закінчити виробництво і виготовити фільм, естетична якість якого відповідатиме планці норми, планується залучення спеціалістів, кваліфікація яких підтверджується успіхом їх робіт на фестивальному ринку. 

Тож наразі фільм знаходиться у пошуках співфінансування у розмірі 20 000 (двадцять тисяч) гривень. 

Контакти

  • 093 437 43 12 таня суслік (продюсерка)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.