bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ВПО: як виміряти інтеграцію? Обговорення аналізу

Аналітичний центр CEDOS запрошує на обговорення аналітичної розвідки про можливі індикатори та цілі інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Захід відбудеться 19 грудня в Києві з 10:00 до 13:00. 

Внутрішньо переміщені особи досі перебувають в Україні в нерівних умовах щодо більшості жительок/-ів. У 2017 році прем’єр-міністр України підписав Стратегію інтеграції ВПО та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року.

Проте, за словами представниць Міністерства соціальної політики, до цієї Стратегії не увійшли індикатори, за якими можна було б оцінювати успішність інтеграції ВПО - як на місцях, так і на національному рівні.

Щоб запропонувати можливі індикатори інтеграції ВПО для оцінки успішності реалізації стратегії, аналітичний центр CEDOS дослідив міжнародний досвід.

Запрошуємо обговорити, як запропоновані індикатори можуть бути корисними в розробці політик, що зроблять інтеграцію ВПО успішною.

Реєструйтеся, будь ласка, тут: http://bit.ly/VPOreyestratsiia 

Захід відбудеться в рамках “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

 

Контакти

  • info@cedos.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.