Новий проект ЕПЛ розвиватиме екологічне врядування на Львівщині

ЕПЛ презентує новий проект у сфері охорони довкілля.

Міжнародна благодійна організація “Екологія-право-Людина” розпочинає реалізацію проекту “Громадський контроль за реформуванням системи екологічного врядування у Львівській області”.

Мета цієї ініціативи - налагодити ефективну комунікацію й співпрацю між регіональними та місцевими журналістами Львівської області та громадськими активістами для висвітлення тематики реформування системи екологічного врядування, підвищити якість екожурналістики у регіоні, а також - забезпечити активну участь громадськості у контролі за реалізацією екологічних трансформацій та стимулюванні цих процесів.

Крім того, працюючи у такому форматі з представниками ЗМІ та громадськості, ЕПЛ сподівається підвищити усвідомлення місцевими громадами важливості екологічної складової для здорового та безпечного життя, подолати корупційні елементи у прийнятті владних рішень з довкіллєвої тематики. 

Станом на сьогодні, на наше переконання, є великі проблеми із маніпуляціями фактажем, незнанням нюансів екологічної тематики. В свою чергу це спричиняє зловживання з боку влади, яка користується низькою поінформованістю громадян чи журналістів, й таким чином просуває недалекоглядні, часто шкідливі рішення, або ж йде у фарватері інтересів конкретних осіб. До прикладу, технологія механіко-біологічної переробки відходів, презентується міською владою як прогресивна європейська технологія, водночас Європейська комісія вже наклала заборону на будівництво в країнах ЄС нових підприємств з цією технологією, визнавши її застарілою та малоефективною.

Команда ЕПЛ прагне підвищити компетенцію журналістів в екологічній сфері і посилити співпрацю з громадськими активістами для ефективного просування екологічних змін на обласному рівні. Сподіваємося на всебічний інтерес усіх зацікавлених сторін!

У наших планах на найближчі місяці – проведення серії публічних навчальних заходів з екологічного фактчегінгу, медіаграмотності й підвищення екокваліфікації, інші активності… Стежте за анонсами на нашій сторінці!

Ініціатива реалізовуватиметься в рамках проекту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Норвегії

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.