bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Четверта зустріч учасників проекту «Розвиток компетенцій із цифрової грамотності для НУО» у Відні
04.12.2019

Сім організацій-партнерів зустрілися у Відні 18-20 листопада 2019 року в рамках проекту «Розвиток компетенцій із цифрової грамотності для НУО» (DLNGO).

Консорціум, утворений мережевими партнерами TechSoup із Австрії (Fundraising Verband Austria), Боснії і Герцеговини (Fondacija Mozaik/Masta), Іспанії (ILUNION Tecnología y Accesibilidad), Італії (Socialtechno), Польщі (Fundacja Techsoup) та України (Ресурсний центр ГУРТ), очолює французька неприбуткова організація «Les Ateliers du Bocage».

Мета проекту полягає в обміні найкращими практиками між організаціями, які працюють у сфері освіти з питань цифрової грамотності, щодо розроблення та впровадження навчальних програм, адресованих сектору неурядових організацій.

Покращення компетенцій цифрової грамотності працівників і волонтерів НУО є одним із вирішальних моментів у розбудові їхньої спроможності зміцнювати громади і розвивати нові соціальні та економічні можливості для всього громадянського суспільства.

Протягом зустрічі учасники аналізували результати опитування серед партнерів TechSoup Europe, аби краще зрозуміти освітній потенціал мережі, готуючись до запуску курсів TechSoup в Європі та розробляючи навчальну стратегію організації.

Крім того, учасники мали можливість обмінятися досвідом. Зокрема, Селія Гонсалвес з «Les Ateliers du Bocage» поділилася інструментом для оцінювання цифрової спроможності НУО, а Патрісія Рубіо з ILUNION Tecnología y Accesibilidad презентувала принципи доступного цифрового контенту.

Довідково

Перше засідання консорціуму відбулося 30-31 жовтня 2018 року в Парижі. Друга зустріч пройшла 26-27 лютого в Мадриді. Третє засідання мало місце 5-7 червня 2019 року у Варшаві.

DLNGO (від англ. Digital Literacy Competences Development for NGOs – Розвиток компетенцій із цифрової грамотності для НУО) – проект Erasmus +, Європейської програми в галузі освіти, навчання, молоді та спорту на період 2014-2020 років. Фінансування надане Agence Erasmus+ France/Education Formation.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.