bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Правова допомога для мешканців Пальчиківської сільської ради Полтавського району
03.12.2019

На території Полтавщини продовжуються вживатися заходи, спрямовані на покращення доступності безоплатної правової допомоги для мешканців нашої області, щоб кожен із них мав реальну можливість безкоштовно скористатися правовою допомогою задля захисту своїх прав та свобод.

Одним із таких заходів є робота мобільних та дистанційних пунктів безоплатної правової допомоги безпосередньо у приміщенні сільських рад, де кожен місцевий мешканець може звернутися до юриста за допомогою у вирішенні правових питань, не витрачаючи час та кошти на подорож до обласного чи районного центру.

Варто зауважити, що в Полтавському районі більшість цих заходів реалізуються в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту #Я МАЮ ПРАВО та меморандуму про співпрацю між #Полтавським бюро правової допомоги і Територіальним центром соціального обслуговування Полтавського району.

Черговий захід із цього циклу відбувся 29 листопада 2019 року у селах Пальчиківка та Келебердівка Полтавського району, де керівниця #Полтавського бюро правової допомоги Тетяна Ражик під час функціонування #мобільного пункту доступу до безоплатної правової допомоги, надавала правові консультації та роз’яснення місцевим мешканцям.

Людей, які звернулись до юриста у названих населених пунктах цікавили переважно питання, що стосуються земельного та спадкового права. Вже традиційно актуальними залишаються питання щодо ринку землі та порядку реалізації права розпорядження земельним паєм, адже з цих питань юристи отримують найбільшу кількість звернень.

Всі, хто цього дня звернувся за консультаціями також отримали буклети з правової тематики, розроблені юристами для підвищення своєї правової обізнаності.

Не зайвим буде нагадати, що за правовою допомогою Ви можете звернутися до #Полтавського бюро правової допомоги, розташованого за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка 2, тел. 50-27-29, з 9 до 18 години в робочі дні.

Між тим, за планом, черговий мобільний пункт доступу до безоплатної правової допомоги буде працювати 06 грудня 2019 рокув с. Божківське. Отож запрошуємо всіх бажаючих скористатися реальною можливістю отримати правову допомогу у своєму населеному пункті. Більш детальну інформацією Ви завжди можете отримати за телефоном (0532) 50-27-29.

Контакти

  • м. Полтава
  • вул. Міщенка 2
  • тел. 50-27-29

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.