Координаційний офіс безпеки в місті Татарбунари на Одещині долучився до проведення соціальної акції «16 днів активності проти гендерного насильства».
Координаційний офіс безпеки в місті Татарбунари на Одещині долучився до проведення соціальної акції «16 днів активності проти гендерного насильства». Протягом 25 листопада – 10 грудня представники Координаційного офісу безпеки спільно з партнерськими організаціями проведуть різні навчальні, просвітницькі та інформаційні заходи, направлені на привернення уваги до запобігання та протидії домашньому насильству. Розпочалась акція в місті Татарбунари 25 листопада з просвітницької зустрічі зі студентами та студентками аграрного училища, яка проведена спільно з фахівцями Татарбунарського сектору пробації.
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня у різних регіонах України в рамках загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства» проводяться різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей та жінок. Кампанія розпочалась 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок та триватиме до 10 грудня – Дня прав людини.
Тема цьогорічної кампанії – «Розфарбуй світ в помаранчевий колір: покоління рівності виступає проти зґвалтувань». Ця тема має на меті активізацію зусиль громадянського суспільства в боротьбі з сексуальним насильством щодо жінок. ООН пропонує у ці дні надіти одяг або аксесуари помаранчевого кольору, щоб висловити свою солідарність з рухом в ім’я майбутнього, вільного від насильства щодо жінок і дівчат. У багатьох містах світу пройдуть відповідні заходи, а знамениті будівлі будуть підсвічені помаранчевим кольором.
Розпочалась акція «16 днів проти насильства» в місті Татарбунари 25 листопада з просвітницької зустрічі зі студентами та студентками аграрного училища, яка проведена спільно фахівцями Координаційного офісу безпеки та Татарбунарського сектору пробації. Керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко, провідний інспектор сектору пробації Наталя Настрадіна, громадська активістка та керівниця групи самооборони жінок «Татарбунарські амазонки» Єфросинія Мукієнко поспілкувалися з молоддю щодо різновидів домашнього насильства, відповідальності за такі дії, можливості попередження та протидії.
Звертаємо увагу, що з питань домашнього насильства та будь-якої дискримінації мешканці міста Татарбунари та району можуть звертатися за фаховою допомогою юристів та психологів до Координаційного офісу безпеки. Також, якщо Ви потребуєте консультації, телефонуйте 116 123 (з мобільного) або 0 800 500 335 (зі стаціонарного) на Національну «гарячу» лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерно дискримінації. Лінія працює цілодобово, дзвінки – безкоштовні та анонімні.
Ініціатива «Координаційний офіс безпеки як інструмент розвитку безпечної громади та інклюзивності» впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Коментарі