bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум на Сумщині об’єднав найкращих представників меблевого бізнесу

25-26 жовтня 2019 р. в Сумах вперше відбувся форум-виставка «Меблі.Інтер’єр. Дизайн», який зібрав учасників і спікерів з п’яти міст України: Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя та Харкова.

Розпочали захід з виставки та панельних дискусій. Говорили про ощадливе виробництво, дизайн, організацію роботи з дилерами, про якість і як продавати дорогий продукт, про роботу з персоналом та роль Української Асоціації Меблевиків у розвитку меблевого ринку України. 

 

Під час перерв учасники могли ознайомитися з експозицією виставки, яка знаходилась на першому поверсі Конгрес-центру СумДУ і працювала 2 дні.

 

Віталій ІВАХОВ із Запоріжжя, засновник компаній “Іспанський дім”, меблевого виробництва “100% Інтер’єр” говорить: «Це – можливість поспілкуватися з меблевиками, бо я вірю в успіх, навіть прорив української меблевої галузі на експортний ринок. Сьогодні така ситуація, що для України є певне місце в світовій економіці, для виробників якісних меблів”.

Власник меблевого бізнесу Дмитро СОЛОМКА розповідає: «Ми виготовляємо двері, сходи, корпусні меблі, такі як кухні, ліжка, вітальні, спальні. У лютому буде 15 років, як ми займаємося цим видом діяльності».

Учасники заходу – це переважно виробники меблів та дизайнери інтер’єру, говорить організатор форуму Тарас САВЧЕНКО, керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу м.Суми:

«Хотіли досягти трьох ключових цілей. По-перше, познайомити меблевиків Сумщини з новітніми технологіями, ідеями і трендами в сфері меблевого бізнесу, в сфері дизайну, розробки інтер’єру. По-друге, хотіли організувати виставку. Вона пройшла успішно. Хотіли показати найкращих виробників Сумщини саме в сфері меблевого бізнесу, у сфері дизайну. І третє – консолідувати представників меблевого бізнесу, організувати їх», – розповідає він.

Організатор форумуЦентр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми, створений на базі ГО “Рада молодих вчених”, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Оглядове відео форуму-виставки: https://u.to/PuS9Fg 

Фотозвіт заходу: https://u.to/UuK9Fg 

Контакти організаторів:
https://www.fb.com/business.support.centre.sumy/
http://www.bisc.org.ua
(050) 407 33 54, sumy@bisc.org.ua

Контакти

  • (050) 407 33 54
  •  sumy@bisc.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.