bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Підгорівській громаді моделювали сценарії вирішення конфліктних ситуацій в ОТГ
15.11.2019

Сьомого листопада у Підгорівській ОТГ був проведений наступний захід щодо мінімізації ризиків виникнення нових подібних конфліктів у майбутньому через опрацювання їх у формі візуалізації ситуацій та дискусії. Захід проводився у форматі «Форум-театр «Моделювання конфліктних ситуацій в ОТГ».

Експертами ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» був розроблений сценарій декількох ситуацій, які виникли в громаді і призводять до конфліктних ситуацій або підігрівають їх.

Ситуація зі складом селітри викликала дуже жваву дискусію, яка мала динамічний характер. Актори декілька разів імпровізували для того, щоб опрацювати різни шляхи виходу з конфлікту. Таким чином, дійшли висновку, що необхідно працювати над вирішенням цієї ситуації, створювати умови для розвитку бізнесу на території громади, але враховувати думки населення. Склали приблизний план дій щодо мінімізації нарощування конфлікту та шляхів його подолання та співпраці.

Під час наступного сценарію учасники опрацювали декілька шляхів подолання цього конфлікту, один з яких налагодження співпраці зі сміттєзвалищем, створення комунальної установи з благоустрою ОТГ.

Щодо компетенцій депутатського корпусу, то дійшли висновку, що необхідні курси чи тренінги з навчання депутатів принципам місцевої демократії та крокам адвокації.

Захід проведено ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Забезпечення ефективної комунікації в об’єднаних громадах Луганщини як основа їх сталого розвитку»за фінансової підтримки МФ «Відродження».

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.