bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Новостворена Підгорівська ОТГ взяла участь у Майстерні представництва та комунікації з владою в ОТГ

Наприкінці  жовтня 2019 р. у Підгорівській ОТГ в Луганської області експертами Луганської обласної громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» проведена перша частина семінарів Майстерні представництва та комунікації з владою в ОТГ в форматі «Foresight-майстерня змін». Це наступна новостворена ОТГ, яка приймає участь в навчанні щодо чіткого визначення проблем, аналізу їх виникнення та їх картогруфання.

Протягом заходу учасники обговорювали, записували та малювали карту своєї об’єднаної територіальної громади. Виявили канали формування бюджету, організації роботи усіх старостинських округів та перспективи додавання до існуючої ОТГ Курячівської сільської ради. Склали невеличкий банк проблем, серед яких нагальною виявилось розташування на території громади телевізійної вишки та сміттєзвалища. Для сценарію були вбрані три актуальні теми: активність депутатів, сплата за вивіз сміття та склад селітри у центрі села. Таким чином, було розроблено декілька сценаріїв вирішення проблем в ОТГ.

Захід проведено ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Забезпечення ефективної комунікації в об’єднаних громадах Луганщини як основа їх сталого розвитку»за фінансової підтримки МФ «Відродження».

Контакти

  • lekotan@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.