bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Карітас-Київ» підтримав проект «Мистецтво за межами»: на аукціоні отримано понад 73 000 гривень.
07.11.2019

30 жовтня в колоннiй залi КМДА вiдбувся благодійний аукціон картин, створених особами з інвалідністю. Виставка та аукціон соціального проекту «Мистецтво за межами» відбулися за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Київ». На аукціоні продано 34 картини.

Під час виставки було представлено 48 картин, які були написані вихованцями Ніжинського дитячого будинку-інтернату та жінками з інвалідністю Замглайського психоневрологічного інтернату.

На аукціоні було виставлено 47 картин, з яких продано 34. На торгах отримано 73 500 гривень.

Організатори зазначають, що всі кошти, отримані від благодійного продажу картин, будуть спрямовані на придбання необхідних матеріалів для художньої студії в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті та створення творчої студії в Замглайському жіночому психоневрологічному інтернаті

Керівник проекту  «Мистецтво за межами» Юлія Заярна розповіла: «Завдяки цьому аукціону і коштам вихованці інтернатів зможуть надалі розвиватися творчо, навчатися і вдосконалювати свою майстерність, а обдаровані художники матимуть змогу створювати нові дивовижні полотна, щоб через них доносити до всіх нас важливість підтримки дітей та людей з інвалідністю».

«Я задоволена результатом, вірила що картини зацікавлять багатьох. Приємно, що люди вели захопливу боротьбу за те, щоб придбати наші шедеври, - зазначила організатор проекту, художниця Анастасія Лазаренко, - Можна сказати моя мрія здійснилась, ми це зробили на достойному рівні, а особливі митці заявили про себе гучно!»

Перед початком аукціону до КМДА приїхали автори картин - діти та молодь з інвалідністю вихованці Ніжинського дитячого будинки-інтернату.

Для вихованців інтернату був організований перегляд вистави. Перед художниками виступили учні 23 школи міста Києва.

Завершилась програма врученням дипломів художників авторам картин проекту «Мистецтво за межами».

На благодійному аукціоні «Мистецтво за межами» були присутні представники Благодійного фонду «Карітас-Київ», представники Національної Асоціації художників та скульпторів України та гості виставки, які взяли участь в аукціоні картин.

Нагадуємо, 22 жовтня в примiщеннi КМДА відбулось відкриття унікальної виставки картин, які були створені вихованцями Ніжинського дитячого будинку-інтернату та жінками з інвалідністю Замглайського психоневрологічного інтернату. Проект «Мистецтво за межами» реалізується за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Київ».

Соціальний проект «Мистецтво за межами» - переможець конкурсу міні-грантів, що проводився благодійним фондом «Карітас-Київ» у рамках реалізації проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

Контакти

  • Юлія 0985404500.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.