bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Історія успіху молодої жінки: Від хобі до бізнесу мрії

Героїня Іванна стала учасницею програми навчання для бажаючих розпочати свій бізнес, яка пройшла у 2018 році в м.Білгород-Дністровський Одеської області. Бізнес-інкубатор організовано в рамках проекту «ТЕПМ» БФ "Карітас Одеса УГКЦ».

Ще зі шкільних років Іванна любила вишивати хрестиком, в’язати гачком, плести квіточки і браслети з бісеру та малювати.

«Моє захоплення інтер’єрними ляльками почалося після народження синочка Матвія. Десь на просторах інтернету побачила лялечку з маленькими очима крапочками і закохалася. У декретній відпустці з’явилося багато часу і я почала пробувати шити, я швачка-самоучка, - розповідає Іванна Сирбул, учасниця і переможниця програми «Бізнес-інкубатор 1.0 Білгород-Дністровський». - У мене була стара ручна швейна машинка, яка часто ламалася. Згодом мені бабуся подарувала вже сучасну простеньку електричну машинку. У неї було мало рядків, зате вона відмінно справлялася зі своїм завданням. Шила для себе, своїх близьких і не думала, що за допомогою хобі можна почати заробляти. Тільки після навчання в бізнес-інкубаторі змогла зрозуміти, чим хочу займатися. Бізнес-інкубатор дав мені базові знання про те, як вести бізнес, як просувати товар або послуги через інтернет і, звичайно ж, дав нові знайомства».

Про бізнес-інкубатор Іванна дізналася через соціальну мережу фейсбук. Заповнила заявку, пройшла первинний відбір та стала учасницею навчальної програми. З кожним заняттям та виконаним домашнім завданням створювала свій проект перевтілення власного хобі в бізнес.

«Іванна дуже нервувала під час захисту бізнес-проекту перед незалежною комісією, - згадує Марина, співробітниця проекту «ТЕПМ». – Та ми всі хвилювалися, але підтримували кожного учасника. Іванна гарно презентувала проект старту та розвитку своєї справи і отримала фінансову підтримку 30000 гривень від Австрійської агенції розвитку». За допомогою гранту Іванна купила швейну машинку і професійний фотоапарат.

«У новій швейній машинці багато декоративних строчок, тепер мені не доводиться самій вишивку робити. А за допомогою професійного фотоапарата, я роблю якісні фотографії своїх виробів. Це в свою чергу допомагає якісно просувати товар в соціальних мережах, - посміхається переможниця бізнес-інкубатора. - Дякую співробітникам проекту «ТЕПМ» за надану можливість отримати нові знання для втілити мрії у бізнес».

Іванна стала переможницею бізнес-інкубатора - програми навчання для бажаючих розпочати свій бізнес, який пройшов у Білгороді-Дністровському в 2018 році.

Бізнес-інкубатор організовано в рамках проекту «Тривалий економічний підйом для миру» Благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ» за фінансової підтримки Austrian Development Cooperation. Партнери проекту МБФ «Карітас України» i Caritas Österreich.

 

 

 

Контакти

  • 095-295-33-30
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.