bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Луї Армстронг стане прикладом для дітей із запорізьких інтернатів

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація в рамках проекту «Американська музика як натхнення». Цей проект демонструє запорізької аудиторії мотивуючі історії знаменитих американських артистів, які пройшли через важке дитинство.

В рамках проекту «Американська музика як натхнення» глядачам представляють життєві історії зірок американської естради різних періодів, від першої половини минулого століття до сучасності: Луї Армстронга, Мерилін Монро, Емінема і Мадонни. Ці артисти та їхня творчість дуже різні, але є у них і спільне. У кожного з них життя починалося в дуже непростих умовах, і їм доводилося долати безліч важких випробувань: втрату батьків, злидні, приниження, інтернатні установи і так далі.

Так, наприклад, Луї Армстронг мистецтво гри на духових інструментах освоював в інтернаті для малолітніх правопорушників. Секс-символ ХХ століття, одна з найпопулярніших актрис за всю історію кіно Мерилін Монро більшу частину дитинства провела в прийомних сім’ях та дитячих будинках. А знаменитий репер, король хіп-хопу Емінем ріс в практично злиденній родині і серед постійних жорстоких знущань з боку однолітків. Але, незважаючи на труднощі, кожен з цих людей своєю працею і наполегливістю домігся успіху, і став без перебільшення зіркою світового масштабу.

Цікава розповідь про життєвий шлях цих зірок була доповнена їхніми піснями в живому виконанні запорізьких артистів. Також учасників зустрічі чекала вікторина з призами і можливість поділитися враженнями в дружній бесіді за чаєм з солодощами.

Глядачі, на яких орієнтовані презентації проекту - це, перш за все діти і молодь вразливих категорій, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, як ті, що знаходяться в інтернатних установах, так і ті, що виховуються в прийомних сім’ях; діти з малозабезпечених, багатодітних, і інших сімей в складних життєвих обставинах. Готувати і проводити зустрічі допомагають волонтери проекту - волонтер Юрій Вдовцов, ведучий Денис Астаф’єв, співачка і актриса Світлана Ремжина, запорізький шоумен і репер Олександр Каховський.

З цією презентацією організатори проекту вже побували в дитячому будинку «Надія» та обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, де розповіді зустріли великий інтерес слухачів. Наступна зустріч в рамках проекту запланована на 10 листопада, і пройде вона в запорізькому інтернаті №7.

Ініціаторами проекту «Американська музика як натхнення» стали благодійний фонд «Імпульс.ЮА» і молодіжний культурно-просвітницький центр «Амбасадор». Проект «Американська музика як натхнення» реалізується благодійним фондом «Імпульс.ЮА» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Позиція учасників заходу не обов’язково збігається з офіційною позицією Уряду США.

Контакти

  • http://impulsua.org/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.