bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Молодь з Черкас розпочала навчання на програмі з успішного працевлаштування

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, Міністерством молоді та спорту України та Черкаським ресурсним центром розпочали молодіжну програму «Skills Lab: успішна кар’єра».

Програма покликана допомогти молоді знайти своє перше робоче місце та здобути усі необхідні навички для побудови кар’єри в Україні. 

За даними Черкаського обласного центру зайнятості, серед безробітних у віці до 35 років 87,4% мали професійний досвід та навіть займали керівні посади. Незважаючи на це, молоді люди досі перебувають на реєстрації  у службі зайнятості та потребують відповідних знань та навичок для успішного працевлаштування.

Для того, щоб максимально наблизити професійні навички молоді до потреб роботодавців та збільшити рівень компетенції громадян, у Черкасах вперше стартувала безкоштовна навчальна програма “Skills Lab: успішна кар’єра”. Протягом одного місяця 35 молодих людей віком 16-35 років пройдуть 6 інтерактивних занять з розвитку десяти навичок майбутнього. Зокрема, учасників та учасниць навчатимуть ефективному плануванню, критичному мисленню, тайм-менеджменту, веденню переговорів, креативності та управлінню проектами. 

Юлія Болгак, координаторка програми «Skills Lab: успішна кар’єра» Центру «Розвиток КСВ»ознайомила учасників та учасниць з минулорічним досвідом проведення програми в інших містах України та зазначила: “150 дівчат та хлопців стали випускниками програми, та вже успішно реалізовують свій потенціал в Україні. Цьогоріч ми знову продовжуємо здійснювати мрії молоді і для цього навіть оновили навчальну програму. На учасників чекатимуть не лише тренінги, а й практичні майстер-класи від HR-ів, креативні челенджі та вправи після кожного заняття на формування навичок”. 

Окрім того, кожен отримає доступ до інтегрованого у навчання відео-курсу лекцій від представників провідних компаній, серед яких Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, Аперкон, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль та помічники-блокноти для виконання домашніх завдань.

Під час презентації програми, учасники підписали меморандум щодо участі та взяли участь у коуч-сесії «Лист собі по завершенню проєкту». Опісля, кожен поділився своїми очікуваннями від навчання. Костянтин Шакалюков прийшов навчатися на програму, щоб вдосконалити професійні вміння та знайти роботу своєї мрії. “Для мене дуже важливо змінювати себе, вміти вчитися, планувати своє життя та кар’єру, бути свідомим і розуміти, що на мене чекає в майбутньому».

Ще одна учасниця програми «Skills Lab: успішна кар’єра» Ольга Адаменко наголошує, цей проект − чудова можливість для молоді стати більш обізнаною у професійній сфері, знайти омріяну роботу та заявити про себе: «Хоча це було тільки відкриття, я впевнена, що цей місяць проведу з користю для себе: знайду нових друзів, зможу зрозуміти своє призначення в житті та зрештою стати дійсно професіоналом своєї справи за якою «полюють» роботодавці».

На фінальному заході учасники зможуть представити свої резюме місцевим роботодавцям, та отримати омріяне запрошення на роботу.

___________________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org.

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.
Контакти

  • actioelen@gmail.com – Олена Кудрявцева +380 (98) 526 79 43
  • координаторка проекту.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.