Можливості започаткування власної справи з розвитку туризму та краєзнавства.

Обговорили на миколаївських урочистостях 4 вересня до Дня підприємця 37 жінок, що зацікавились можливостями партнерського проекту громадськості і міськвиконкому «Школа екскурсоводів– проведення тренінгів для жінок м. Миколаєва».

Обговорили на миколаївських урочистостях 4 вересня до Дня підприємця 37 жінок, що зацікавились можливостями партнерського проекту громадськості і міськвиконкому «Школа екскурсоводів– проведення тренінгів для жінок м. Миколаєва».

«…Школа екскурсоводів - це партнерський громадськості проект та міськвиконкому, який спрямований на навчання жінок міста мистецтву екскурсієведення та започаткування власної справи в цьому напрямку з метою сприяння розвитку та просуванню підприємництва у сфері туризму та створення нових робочих місць. детальніше… 

20 жінок-екскурсоводів отримають теоретичну і практичну підготовку, оволодіють методичними прийоми проведення екскурсій, навчаться складати та проводити калькуляцію маршрутів, опонують психологічні прийоми роботи з різними групами туристів, а також поглиблено вивчать історію і пам’ятки Миколаєва..

Запрошуємо партіоток міста зробити свій внесок у розвиток рідного міста ».

Так  директорка міського департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко прокоментувала партнерську ініціативу.

Для участі в тренінгах бажаючі можуть заповнити форму до 15 вересня 2019 року

Відео — сюжет на UA:Миколаїв з Тетяною Шуліченко та тренером Школи, головою правління ГС «Всеукраїнська Асоціація гідів» Яніною Гавриловой 

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Публікацію підготовлено в рамках реалізації гендерної ініціативи «Школа екскурсоводів – проведення тренінгів для жінок м. Миколаєва». Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). Зміст публікації є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проєкт ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

Контакти

  • 47-38-79
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.