bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фестиваль Руде місто 2019 відбувся

За роки існування фестиваль став з найбільш очікуваних подій в культурно - креативному життю Одеси та всієї України. Своїм успіхом вiн багато в чому зобов'язаний унікальному прецеденту співпраці неформальної групи цінителів музики, комедії, пародії, 

Оргкомітет фестивалю висловлює подяку всім, хто прийшов до нас в гості 29 серпня 2019 року. Ми провели з Вами найкращі моменти. Головна мета фестивалю досягнута - ми подарували місту і його гостям позитив, гарний настрій рудого міста, яке було створено чудовим письменником і драматургом Георгієм Голубенко, ми нагадали світу про толерантність і терпимість, ми не забули наших героїв, які віддали життя за незалежність України, але найголовніше - ми побачили посмішки наших дітей і сльози радості наших гостей, ми дали шанс кожному проявити свої творчі здібності та право на самовираження! Адже девіз цього року, за словами організатора Наталії Делієвої наступний: ” Ми хочемо об’єднати все наше суспільство, всю Україну навколо однієї позитивної ідеї - любите своє місто, свою країну і тоді всі разом ми зробимо так, щоб ми всі були щасливі ”.

Хочемо нагадати, що в цьому році фестиваль проходив на двох майданчиках:

  • Фестиваль розпочався з активності на Приморському бульварі біля пам’ятника Дюку, де зібралося безліч рудих. Веселі клоуни розважали дітей і пригощали їх морозивом. Всі інші фотографувалися і веселилися. Потім серед учасників фестивалю вибрали Короля і Королеву. Під їх керівництвом все руді попрямували яскравою і барвистою колоною по Приморському бульвару, Думській площі та Дерибасівській до Літнього театру.
  • Уже в Літньому театрі Міського саду відкрилася концертна і конкурсна програма фестивалю. Виступали Георгій Делієв, Анжеліка Рудницька, Володимир Войцеховський, Євген Бічасний, Олександр Білогуб та інші. Всіх присутніх веселили учасники шоу клоунів “Форматікс / 4Matix”, вуличний театр “Джайра”, комік-група “Agugu”, дитячі колективи.

Ми хочемо висловити подяку всім наших хедлайнерам і аніматорам, всім нашим волонтерам і команді фестивалю. Які доклали максимум зусиль, щоб відбулося свято. Окрему подяку хочемо сказати Українському Культурному Фонду, бо даний фестиваль був реалізований за підтримки фонду у 2019 році!

Контакти для додаткової інформації: 1.theater.fund@gmail.com

+38 067 483 82 04

Ми в інтернеті: https://www.rudemisto.com,

https://www.facebook.com/red.city.fest

 

 

Контакти

  • https://www.facebook.com/red.city.fest
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.