bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Торецьку почалась Фотомайстерня для молоді

19 серпня, на базі вільного простору «MEM Idea Hub» розпочалися заняття у Фотомайстерні від МедіаЛаб Донбас. Хлопці та дівчата навчаються фотографувати у відомого фото-документаліста Сергія Коровайного.

 «Ми навчаємо молодь не просто зупиняти момент, а перетворювати фотографію в елемент розповіді. Адже якщо навіть наші студенти у майбутньому не стануть фотографами, уміння гарно та правильно фотографувати допоможе їм у багатьох професійних сферах» - каже Олена Жерздєва, керівниця проекту МедіаЛаб Донбас.

Перший день Фотомайстерні був присвячений навчанню володінням дзеркальною фотокамерою та основам складання історії за допомогою фотографії. Учасники та учасниці вже почали пошук тем для своїх фотоісторій на тему «Вулиця, на якій я живу». Протягом п’яти днів на студентів чекають практичні заняття з фотографування та складання фотоессе. І вже незабаром буде представлена виставка робіт студентів Фотомайстерні, яка відбудеться 23 серпня о 15:30, у міському парку в рамках святкування Дня прапора у Торецьку.

Фотомайстерня від МедіаЛаб Донбас незабаром також відбудеться у Авдіївці. За словами організаторів, це не останні ініціативи, щоб бути в курсі всіх подій необхідно стежити за новинами на Facebook-сторінці проекту: https://www.facebook.com/MediaLabDonbass/

Проект проходить у співпраці з громадською організацією «Нова Дружківка» і платформою ініціатив «Теплиця».

Проект фінансується у рамках Програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн Східного партнерства та Росії». Проекти МедіаЛаб Донбас спрямовані на досягнення однієї з цілей програми: «Зміцнення плюралізму».

Фотомайстерні проходять за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини і Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.