bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Прес-конференція «Будинки ветеранів»

Міністерство у справах ветеранів разом із БФ «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» організовують прес-конференцію, присвячену тематиці ресоціалізації та реінтеграції ветеранів АТО/ООС до мирного життя.

Міністерство у справах ветеранів разом із БФ «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» представить звіт по проекту «Будинки ветеранів» 

14 серпня 2019 р. об 11:00 у прес-центрі Укрінформ проходитиме прес-конференція, присвячена тематиці ресоціалізації та реінтеграції ветеранів АТО/ООС до мирного життя.

На заході  відбудеться презентація звіту за результатами моніторингових візитів до «Будинків ветеранів» та буде окреслена розробка державної політики зі створення просторів «Будинків ветеранів» як частини програми з ресоціалізації та реінтеграції ветеранів до мирного життя.

Ініціатива «Будинки ветеранів»  започаткована Міністерством у справах ветеранів та реалізується у співпраці з регіональними неурядовими організаціями. Ініціатива зосереджена на наданні допомоги ветеранам АТО/ООС та їхнім сім’ям з метою забезпечення їхньої ефективної реінтеграції у мирне життя. Це включає заохочення активної участі у соціально-економічному розвитку місцевих громад шляхом довгострокового підходу, що реалізується у три етапи. Разом із нашими партнерами у Миколаївській, Житомирській, Рівненській та Одеській областях ми надаємо послуги ветеранам та їхнім сім’ям.

Спікерами прес-конференції виступлять:

  • Коляда Оксана  – заступниця Міністра у справах ветеранів  
  • Лоюк  Ірина – юристка, експертка з адвокації 
  • Толмачева Юлія – регіональна координаторка «Будинку ветеранів» у Житомирі
  •  Шполянський Ілля – регіональний координатор «Будинків ветеранів» у Миколаєві   
  • Голопотелюк Олександр – регіональний координатор «Будинків ветеранів» в Одесі   
  • Капінос Микола – регіональний координатор «Будинку ветеранів» у Рівному  

Про організацію-виконавицю проекту

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшн Суппорт Сервісез»  у партнерстві із канадською організацією “Stabilization Support Services” працює в усіх регіонах України (окрім АРК Крим) для встановлення верховенства права, зміцнення соціальної згуртованості, утвердження поваги до прав людини та створення рівних можливостей для їх реалізації.

Для ЗМІ та інших організаційних питань:

  • Прес-служба Міністерства у справах ветеранів 

press@mva.gov.ua 

  • Олена Масон, медіакоординаторка БО БФ «Стабілізейшн Суппорт Сервісез»,

omason@radnyk.org

+38 (093) 357 8999

Контакти

  • omason@radnyk.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.