bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Лікарі без кордонів» розширили програму з лікування гепатиту С в Миколаївській області

Міжнародна медична гуманітарна організація Médecins Sans Frontières (MSF)/«Лікарі без кордонів» та Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг підписали угоду про лікування від гепатиту С ще 200 людей додатково до групи з 1000 пацієнтів, про яку було заявлено на початку роботи організації в Миколаївській області.

З 2017 року «Лікарі без кордонів» та партнери в Миколаївській області — обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг, а також обласний наркологічний диспансер — надають передове лікування гепатиту С. Рівень одужання пацієнтів в програмі досягає 97%. Такі результати вдається забезпечити завдяки використанню нових, ефективних генеричних препаратів та впровадження програми психосоціальної підтримки пацієнтів.

Незважаючи на успіх програми, очевидно, що потрібно ще багато зробити для боротьби з гепатитом С в Миколаївській та інших областях України.За оцінками, в Україні проживає більше 2 мільйонів людей з гепатитом С. Гепатит С спричиняється вірусом гепатиту С (ВГС) при його потраплянні в печінку та може призвести до цирозу, раку печінки чи навіть смерті. Показник захворюваності на гепатит С в Миколаївській області оцінюється як один з найвищих в Україні, водночас доступ до недорогого лікування, медикаментів і діагностики обмежений.

Минулого тижня, 28 липня, у Всесвітній день боротьби з гепатитом, «Лікарі без кордонів» організували публічний захід в центрі міста в Миколаєві, щоб поширити інформацію про профілактику, тестування та лікування гепатиту С серед понад 1000 людей. У заході також взяли участь представники Центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг та волонтери Миколаївської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ».

Ми з нетерпінням чекаємо продовження роботи з місцевими партнерами для підвищення обізнаності про цю хворобу, яка може бути смертельною, якщо її ефективно не лікувати. Але, звичайно, що ще важливіше, ми раді можливості вилікувати більшу кількість пацієнтів в Миколаївській області», —  сказала Марина Поццолі, координатор проекту з лікування гепатиту С в організації « Лікарі без кордонів».

Контакти

  • 0666732710
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.