bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інвентаризація дельфінів: Миколаївська область

ЕПЛ презентує проміжні результати дослідження про інвентаризацію дельфінів у Миколаївській області.

Минулого тижня ми розповідали Вам про те, як здійснюють інвентаризацію дельфінів у Одеській області. Сьогодні презентуємо Вам наявну інформацію про ідентифікацію дельфінів у Миколаївській області.

У с. Коблеве Миколаївської області знаходиться дельфінарій «Немо». Згідно даних Державної екологічної інспекції у Миколаївській області, протягом 2012-2019 років від дельфінарію «Немо» не надходило ідентифікаційних даних щодо дельфінів[1]. Крім того, таку інвентаризацію не проводила і сама Держекоінспекція. Водночас, для отримання даних про кількість дельфінів, які утримують в «Немо», екоінспекція звернулася із запитом до дельфінарію в Коблево[2].

До речі, згідно даних сайту дельфінарію, шоу із залученням дельфінів проводиться щоденно, що є порушенням чинного законодавства[3]. Адже згідно п. 8. 7 Правил і норм утримання дельфінів в умовах неволі[4], один день на тиждень у програмі культурно-масових заходів повинен бути вихідним для проведення санітарно-ветеринарних заходів та забезпечення відпочинку тварин.

Про те, чи відповів дельфінарій «Немо» ДЕІ у Миколаївській області щодо інвентаризації дельфінів та яка позиція ДЕІ України з цього питання – читайте у наших наступних новинах.

Наші контакти:

Наталія Куць, юрисконсульт, аналітик ЕПЛ

natalia.kuts1@gmail.com, +380 32 225 76 82

[1] Інформація, отримана у відповідь на запит ЕПЛ, вх. від 29.07.2019 року № 380.

[2] Там само.

[4] Правила і норми утримання дельфінів в умовах неволі, затверджені Наказом Мінприроди № 622 у редакції від 20.11.2015, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0278-13

Контакти

  • Наші контакти: Наталія Куць
  •  юрисконсульт
  • аналітик ЕПЛ natalia.kuts1@gmail.com
  • +380 32 225 76 82
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.