bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Активісти Черкас вивчали SMM

19-20 липня у Черкасах пройшов останній семінар модулю №1  «Впевнений голос у соцмережах».Ви можете втілити тисячі корисних проектів, але, якщо про них не розказали, значить їх не було.

 

Саме тому перший навчальний модуль в Черкасах завершився навчанням із розвитку комунікаційних навичок. Зокрема, вчилися як говорити та писати так, щоб всі почули і дізналися про проекти наших учасників.

Учасники тренінгу визначили: не треба соромитися говорити про свої успіхи, навіть найменші. Те, що здається незначним, для когось може бути справжнім відкриттям.

При цьому, бБізнес-сторінки мають менше залучення аудиторії, ніж особисті. Тому, треба розповідати про ссвої справи на власній сторінці, адже ніколи не відомо, хто вас читає і кому відгукнуться ваші справи.

Для написання повідомлень треба використовувати схему АВС - Аction-Benefits-Сall to action. Звернутися до аудиторії, описати її біль, розказати як ви його можете вирішити, залишити заклик до дії, наприклад - подзвонити чи прийти на захід.

Для різних людей потрібні різні види контенту. Треба експериментувати.

Знімати відео, вести прямі ефіри, створювати картинки, меми та інфографіку, писати довгі та короткі історії. Підготувате свою “ліфтову промову” - це 30-секундна історія про вас, продукт та чому ви кращі за інших.

Київський Діалог - це німецько-українська платформа для діалогу та обміну досвідом, яка об’єднує мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України для сприяння демократичному розвитку України.

Проект “Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ” реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Контакти

  • www.kyiv-dialogue.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.