bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інструменти громадської участі для людей поважного віку

В рамках проекту «Люди поважного віку – активні члени громади” ГО “Суспільство і право» було розроблено та надруковано інформаційні буклети для людей поважного віку з інструментів громадської участі.

Інструменти громадської участі для людей поважного віку

 В рамках проекту “Люди поважного віку – активні члени громади” ГО “Суспільство і право” було розроблено та надруковано інформаційні буклети для людей поважного віку з інструментів громадської участі, а саме:

«Звернення громадян та електронні петиції»;

«Доступ до публічної інформації»;

«Громадські слухання та загальні збори громадян»;

«Місцева ініціатива»;

 «Громадський бюджет міста Львова».

Електронні версії інформаційних буклетів можна також отримати звернувшись на email: prawolviv@gmail.com.

Завдяки проекту та інформаційним буклетам було підвищено обізнаність осіб поважного віку, щодо інструментів громадської участі, завдяки чому збільшилася участь людей поважного віку у житті громади, збільшилася кількість членів громади, які усвідомлюють свою роль в умовах демократії, що сприяє посиленню впливу на владу.

Люди поважного віку усвідомили, що зміни на краще не відбуваються самі по собі, кожен має докласти зусиль і зробити особистий внесок у розвиток місцевої громади, і лише тоді всі житимуть у чистому та комфортному місті, де кожен має можливість брати участь у прийнятті рішень і де існують ефективні механізми розв’язання суспільних проблем, захисту прав кожного громадянина та допомоги найбільш уразливим верствам населення.

 Буклети виготовлені громадською організацією “Суспільство і право” в рамках проекту “Люди поважного віку – активні члени громади” за підтримки управління “Секретаріат ради” Львівської міської ради.

 ГО «Суспільство і право»

Адреса: м.Львів, вул.Промислова 50/52, каб.625 (6 пов)

Бізнес центр “Український капітал”

Тел. +38 098 94 46 500

Тел. +38 095 59 78 887

Email: prawolviv@gmail.com

Сторінка Facebook: https://www.facebook.com/SocietyLawLviv/

Контакти

  • prawolviv@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.