bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вибори-2019: результати опитування ВПО та мешканців непідконтрольних територій

Монітори БФ «Право на захист» напередодні дострокових виборів провели опитування внутрішньо переміщених осіб та громадян, які перетинали КПВВ щодо того, чи планують вони брати участь в голосуванні.

Опитування на КПВВ: Президент VS Верховна Рада

Монітори БФ “Право на захист” провели два тематичні опитування на контрольних пунктах в’їзду-виїзду(КПВВ). Перше з них – в березні цього року, напередодні виборів Президента України, друге – в червні 2019 року, перед виборами до Верховної Ради. Під час цих двох досліджень респондентам було поставлено однакові запитання: чи планують вони брати участь у голосуванні, якщо ні, то з яких причин. Як показали результати дослідження, виборча активність цих категорій громадян значно знизилась у порівнянні з президентськими виборами. Відповідно, зменшилась і кількості людей, які пройшли процедуру зміни місця голосування. Але варто відзначити і позитивну тенденцію: громадяни, які бажали реалізувати свої виборчі права, майже не мали проблем зі зміною місця голосування.

Якщо в березні, напередодні першого туру, 21% респондентів підтвердили своє бажання взяти участь у голосуванні на президентських виборах, то в червні на запитання щодо участі у дострокових виборах, ствердно відповіли лише 16% учасників опитування.

Контакти

  • 063 337 37 73
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.