bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ЕПЛ презентує онлайн-лекції про стратегічну екологічну оцінку

У червні 2019 року ЕПЛ проводила вебінари про стратегічну екологічну оцінку, її етапи, про роль різних суб’єтів у СЕО, а також про особливості СЕО містобудівної документації та методологію дослідження СЕО.

Запрошуємо усіх бажаючих ознайомлюватись із лекціями та поширювати їх серед зацікавлених осіб. Онлайн-лекції можна знайти за посиланням:

  • що таке СЕО :

https://www.youtube.com/watch?v=RP97de4KVaI&t=43s

  • особливості СЕО містобудівної документації:

https://www.youtube.com/watch?v=ezCzLFr3f1s&t=20s

  • підготовка звіту із СЕО: методологія оцінки впливів:

https://www.youtube.com/watch?v=QTOleIbtLR0&t=62s

За додатковою інформацією звертайтесь за контактами:

s.shutiak@epl.org.ua, тел. (032) 225 76 82 до Софії Шутяк.

Додаткова інформація:

Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) проводить вебінари за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження». Захід проходив під егідоюУкраїнської сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄСтаУкраїнської національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.