bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Невдовзі відбудеться літня школа з міжнародного екологічного права та управління

ЕПЛ проводить літню школу з міжнародного екологічного права. 

Раді повідомити, що безкоштовний онлайн курс із міжнародного екологічного права та управління, який проводили фахівці ЕПЛ у 2019 році, закінчився. Цього року ЕПЛ отримала рекордну кількість заявок – 88! Понад 40 учасників повністю пройшли програму курсу та 20 найкращих із них отримали запрошення від ЕПЛ взяти участь у літній школі.

Це вже четвертий рік поспіль ЕПЛ проводить онлайн курс та літню школу. Цього разу вона відбудеться в готелі Таор, на березі річки Стрий у Львівській області серед мальовничих карпатських пагорбів у період з 1 по 4 липня 2019 року.

Учасники літньої школи матимуть можливість працювати із українськими та іноземними тренерами, слухати надихаючі виступи та виконувати практичні завдання, братимуть участь у дискусіях та рольових іграх, будуть гуляти на природі та грати в екологічні ігри на логічне мислення.

Тематичні блоки школи, як і онлайн курсу, є дуже різноманітними. Літня школа торкнеться проблем охорони видів та оселищ, управління природоохоронними територіями, збереження бірізноманіття поруч із будівництвом ВЕС, розбудовою сільського господарства, зміною клімату та інвазіями чужорідних видів.

Маємо надію, що онлайн курс та літня школа допоможуть активістам та фахівцям різних галузей на нашому спільному шляху до збереження природи!

Для того, щоб подати заявку на навчання в онлайн курсі 2020, слідкуйте за інформацією у наших анонсах. 

Команда ЕПЛ

office@epl.org.ua

(032) 255 76 82

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.