Аналітичний звіт про регіональний розподіл трендів у сфері зайнятості в Одеському регіоні

На замовлення БФ «Карітас Одеса УГКЦ» в рамках проекту «Тривалий економічний підйом для миру» було проведено щорічне дослідження щодо регіонального розподілу трендів у сфері зайнятості в Одеському регіоні на 2018-2019 роки.

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

Дослідження проводилось в трьох цілових містах Одеської області, в яких працює проект, а саме в м. Одеса, м. Ізмаїл та в м. Білгород-дністровський. За результатами дослідження сформовано річний аналітичний звіт, яких охоплює період за 2018 рік, та початок 2019 року.

При проведенні дослідження використовувались матеріали (таки як програмні документи, стратегії розвитку, програми, закони, звіти та ін.) сайтів Одеської міської та обласної ради, Білгород-Дністровської міської ради, Ізмаїльської міської та районної ради, Головного управління статистики в Одеській області, а також служби зайнятості.

Також провдились власні дослідження а також глибинні інтерв’ю з роботодавцями/підприємцями, експертні інтерв’ю із співробітниками Центрів зайнятості, інтерв’ю із держслужбовцями, інтерв’ю із керівниками проектів, що здійснювались міжнародними організаціями, інтерв’ю із незалежними експертами (керівник консалтингової компанії, викладачі ВНЗ) та ін.

Загальний висновок, який характеризує дослідження вказує на, як економічну, так і на соціальну привабливість одеської області для інвестування та започаткування чи масштабування підприємництва, і як результат – створення робочих місць. Минулий рік, на відміну від позаминулого показав більшу тенденцію до покращення багатьох соціально-економічних показників, хоча де-які все ж-таки мають тенденції до зниженню. Одеська область розвивається за курсом сталого розвитку, а ця стратегія тільки сприятиме подальшому розвитку всього Одеського регіону.

Проект «Тривалий економічний підйом для миру», який реалізує Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ» за підтримки Австрійської Агенції Розвитку. Партнери проекту МБФ «Карітас України» та «Карітас Австрії».

Дослідження виконав к.е.н., доц. каф. Менеджменту ОНПУ, Філіппов В.Ю.

Контакти

  • 095-295-33-30; 095-295-33-31;095-295-33-32;
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.