bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Молоді вчені презентували свої наукові здобутки та досліджували місто Славутич

1-2 червня 2019 року у приміщенні Агентства регіонального розвитку міста Славутич відбулася XVI школа-семінар «Проблем розвитку регіонів України». Товариство дослідників України вкотре зібрало молодих науковців, громадських активістів та державних службовців з усієї України для того, щоб представити свої дослідження та проекти, ознайомитись із плануванням міста Славутич та взяти участь в урочистостях з нагоди дня міста.

DSC01567

«Наукові доповіді цієї школи-семінару вирізняються мультидисциплінарністю, адже практично кожна доповідь не є чітко прив’язаною до конкретного наукового напрямку. Окрім проблем просторового розвитку, розглядалися екологічні, кліматичні, геоінформаційні, історичні та інші питання» ‒ розповідає геоморфолог, учасник Товариства дослідників України, Олександр Бончковський

DSC01879

Анатолій Мельничук, доцент кафедри економічної та соціальної географії КНУ ім. Т.Шевченка, заступник голови Товариства дослідників України, в рамках воркшопу «Славутич ‒ траєкторія перетворень міського простору» прочитав лекцію про трансформації міських просторів. А молоді дослідники, під час практичного завдання, шукали рішення для адміністративного супроводу й коригування трансформацій міських територій мономіста та розмірковували над шляхами модернізації цих територій і міста в цілому. 

Мельничук Анатолій

«Славутич – наймолодше місто України. Пізньорадянський стиль міста енергетиків Чорнобильської АЕС приваблює велику кількість урбаністів і є надзвичайно привабливим для суспільно-географічних досліджень. Тому оцінка просторового планування та наявних проблем функціонування Славутича була гарним практичним завданням заходу» – зазначає економіко-географ із Львівського національного університету ім. Івана Франка, Владислав Моргацький.

Контакти

  • http://tdukr.com/uk/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.