bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Благодійна акція «Подаруй смартфон дитині без батьків»

БО «Фонд допомоги потребуючим» проводить благодійний збір смартфонів від небайдужих містян. З тим, щоб далі передати їх у користування дітям сиротам старшого віку, які випускаються з інтернатних установ.

Прес реліз до благодійної акції

«Подаруй смартфон дитині без батьків» 

З травня по 25 червня 2019 року – БО «Фонд допомоги потребуючим» проводить благодійний збір смартфонів від небайдужих містян. З тим, щоб далі передати їх у користування дітям сиротам старшого віку, які випускаються з інтернатних установ в самостійне життя. 

Запрошуємо усіх бажаючих до участі 

Мета даної активності:

Виходячи з того, що сучасні підлітки багато спілкуються через інтернет, використовуючи гаджети, а також те, що багато сервісів та електронних послуг здійснюються з допомогою смартфону та інтернет з’єднання, то відсутність гаджету в підлітка – означає , що він випадає із загального інформаційного та комунікативного потоку життя. Системи інтернет платежів, отримання банківських карток, ін. фінансових продуктів в майже усіх банківських установах; оформлення виплат, онлайн сервіси подачі/отримання документів, довідок; через портал data.gov.ua; обслуговування в медичних закладах через платформу medics.com.ua; пошук роботи, власне робота, пов’язана із соціальними мережами, мобільними додатками та сервісами, комунікацією через мобільні пристрої – все це вже є невід’ємною частиною життя сучасної молодої людини та суспільства вцілому.

Чому саме діти – сироти?:

Діти та молодь, які стараються самі налагодити своє життя, навчаючись якійсь професії для подальшого працевлаштування заслуговують підтримки та допомоги, оскільки більше їм допомогти нікому. Отримавши зараз від Хмельничан хоча б невелику допомогу та підтримку вони зможуть більш ефективно адаптуватись в цьому житті.

Законодавчі причини такого становища дітей сиріт:

Згідно законодавства України діти сироти не можуть до настання повноліття (18 років) самостійно розпоряджатись коштами, які їм нараховує держава. Тому вони полишені можливості спілкуватись так само, як їх однолітки за допомогою смарт гаджетів і, не дивлячись на неоднозначний вплив гаджетів на дітей та підлітків – випадають із загальної системи спілкування.

Куди можна принести старий смартфон?:

Збирати дані гаджети ми будемо через спеціальні опломбовані контейнери, які розміщені в магазинах ЧІП за адресами вул. Проскурівська, 17 (зліва від Приватбанку), вул. Свободи, 48 (навпроти сервіс центру Обленерго), вул. Соборна, 15 (навпроти ЦНАПу), вул. Старокостянтинівське шосе, 2/1Б (ТЦ Агора).

Контроль виконавців:

Крім усього вище сказаного можна додати, що кожен учасник, який приніс смартфон – отримує підписаний акт передачі смартфону. Таким чином ми забезпечуємо прозорість та підконтрольність організаторів даної акції так, щоб ні в кого не залишалось сумніву в тому, що гаджети будуть передані дітям та молоді без батьків.

Передавати смартфони будемо адресно в руки дітям сиротам. Кожен бажаючий зможе прийняти участь в цьому дійстві.

Звіт.

Після проведення акції обов’язково звітуватимемо індивідуально кожному, хто залишить свій Фб., телефон, е-мейл.  Також описовий та фото звіт розміщуватимемо на сторінці Фб. БО «Фонд допомоги потребуючим» та сторінках партнерів та спонсорів акції. 

З повагою,

директор БО «Фонд допомоги потребуючим»

Дмитро Лисий 

Контактна інформація

Фейсбук сторінка організації:@Help.foundation.ua

Емеіл: Help.foundation.ua@gmail.com ; Моб. тел. 067 94 37 886

Контакти

  • +380679437886
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.