bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Підприємці хочуть активізувати зелений, еко- та агротуризм на Полтавщині

Як поєднати історію, мистецтво, культуру та підприємницьку діяльність? Відповідь шукали 14–15 травня учасники практичного семінару «Роль малого та середнього бізнесу в розвитку туристичних дестинацій Полтавської області». 

Основна мета заходу – максимально мотивувати підприємництво до участі в туристичній індустрії, спрямованій на ефективне використання можливостей зеленого, еко- та агротуризму в Полтавському регіоні. Саме формат семінарів і воркшопів є ефективним напрямком до створення комунікаційної платформи для поєднання бізнесу, влади та громади у формуванні туристичного продукту регіону.

Серед спікерів заходу:

  • Ольга Герасим’юк, куратор проекту “Школи Лохвицького земства”;
  • Яніна Барибіна, експерт із розвитку туристичних дестинацій, співзасновник Міжнародного фестивалю “Полтавська галушка”;
  • Тимур Халілов, аналітик Групи з фінансування та розвитку малого та середнього бізнесу ЄБРР.

Практична частина семінару присвячувалася досвіду та формуванню навичок розроблення та облаштування туристичних маршрутів, де тренерами були Сергій Підмогильний, координатор розвитку мережі “Зелених шляхів” та Олександр Бурсанов, голова ГО “Туристичне товариство “Карпатські стежки”.

Другого дня разом з експертами зі знакування й маркування туристичних об’єктів було організовано виїзд за маршрутами “Школи Лохвицького земства”: м. Миргород, м. Чорнухи, с. Піски Удайські, де експерти проводили огляд туристичних об’єктів українського модерну та робили висновки щодо можливостей створення та розвитку МСБ на цьому маршруті.

У семінарі взяли участь як представники туристичного бізнесу Полтавщини, так і підприємці з м. Суми: керівники туристичних агенцій, осередків зеленого туризму Сумщини, організатори масових туристичних заходів та представники сувенірної продукції. Під час обговорення було окреслено й перспективу спільних туристичних проектів Сумської та Полтавської областей.

Як зазначив керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Суми Тарас Савченко: “Полтавщина знана своєю культурно-історичною спадщиною, туристичними об’єктами, і представники бізнесу та влади в Сумах нас підтримали, сказали, що є можливість розвитку спільних туристичних продуктів”.

Місце проведення: Полтавський університет економіки та торгівлі.

Даний захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Суми, що заснований на базі ГО “Рада молодих вчених” за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business, спрямованої на розвиток малого та середнього бізнесу України.

https://www.fb.com/business.support.centre.sumy/
http://www.bisc.org.ua
(050) 407 33 54, sumy@bisc.org.ua

Повний фотозвіт семінару: https://u.to/o2uKFQ
Відео заходу: https://u.to/MW6KFQ

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.