bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Рівненщина: хворих рятуватимуть за допомогою нового обладнання вартістю понад 2 мільйони гривень

Новий апарат штучної вентиляції легень завезли до Радивилівської районної лікарні, Рівненська область. Також оновлено й апарат УЗД: за допомогою сучасної техніки у пацієнтів діагностуватимуть хвороби для максимально точного подальшого лікування.

Можливість оновити медичне обладнання цього року у Радивилівської райлікарні з’явилася завдяки проекту благодійного фонду «Любіть Україну», профінансованого Посольством Японії в Україні, та завдяки співпраці з громадою Радивилова.

Відповідно до угод, підписаних між постачальниками медичного обладнання – ТзОВ «ДМ-Проект», «Інмед  Україна» та благодійним фондом «Любіть Україну» і лікарнею, до медичного закладу доставлено, встановлено і під’єднано ультразвукову діагностичну систему Aplio 300 TUS-A300 (виробництво Toshiba), джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS C 1000VA LCD, а також апарат штучної вентиляції легенів Carina (виробництво Dräger, Німеччина).

За повідомленням головного лікаря Радивилівської ЦРЛ Федора Стецюка, на новому апараті УЗД активно обстежують пацієнтів лікарні. Апарат штучної вентиляції легень також готовий до використання.

На новій системі УЗД в лікарні планують обстежувати у середньому 15 пацієнтів на день. Апарат характеризується високою точністю зображення, унікальними технологіями відображення морфологічної структури  досліджуваного об’єкту, високою однорідністю зображення зі збереженням клінічно важливих маркерів. Диференційна тканинна гармоніка вирішує проблему обстеження «складних» пацієнтів. Забезпечує просторову роздільну здатність і контрастність одночасно зі збільшенням глибини проникнення променя. Загальна вартість нової системи УЗД – 1 мільйон 674 тисячі гривень.

Апарат штучної вентиляції легень вартістю 571 тисяча гривень – компактний і мобільний, щоб оптимізувати робоче місце, й інтелектуальний, щоб розпізнавати зміни в параметрах вентиляції та стан пацієнта. В апарата компактний дизайн, тихий вентилятор: рівень шуму дорівнює рівню шуму людського шепоту чи тікання годинника і не вищий від рівня шуму розмови, тобто не вищий 40 дБА. При транспортуванні пацієнта або у разі втрати живлення внутрішній акумулятор може забезпечити автономну роботу до однієї години. А додаткова зовнішня батарея може забезпечити автономну роботу апарату штучної вентиляції легень до дев’яти годин.

Раніше ми повідомляли, що Рівненщина стала однією з 10-ти областей України, де втілюється проект Програми безпеки людини КУСАНОНЕ у 2019 році. Грантову угоду про постачання нового медичного обладнання до Радивилівської центральної районної лікарні в рамках проекту підписано в березні між Рівненським обласним благодійним фондом «Любіть Україну» та Посольством Японії в Україні. Сума угоди – 76 617 дол. США. Також кошти на оновлення обладнання виділила об’єднана громада Радивилова, а саме: 180 тисяч гривень.

Контакти

  • Наталя Богданець
  • менеджер зі зв’язків з громадськістю РОБФ «Любіть Україну»
  •  loveukrainefund@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.