bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Звіт БО «Позитивні жінки» за 2018 рік

Благодійна організація «Позитивні жінки» - це національна мережа, яка виступає за дотримання прав жінок в Україні, передусім тих, які живуть з ВІЛ, та уразливих до інфікування ВІЛ; а також просувають ідею наснаження та підтримки і розвитку жінок.

Організація створена у травні 2011 року, юридичну реєстрацію отримала 1 лютого 2013 року. Головна мета діяльності БО «Позитивні жінки» - створення умов для розвитку та самореалізації жінок, передусім уразливих до ВІЛ, через об’єднання жіночих ініціатив, підтримка лідерства та зміна суспільної думки і політики. 2018 рік став насиченим та наснаженим для розвитку організації:

- Ми розширили свою діяльність на 10 регіонів України.

- Регіональні представниці організації з 10 регіонів увійшли до складу координаційних рад з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

- Вперше жінка, яка живе з ВІЛ, лідерка організації Олена Стрижак, виступила з доповіддю на громадських слуханнях Верховної Ради в Україні; а напередодні Олена виступила із промовою пленарній сесії 22-й Міжнародній конференції зі СНІДу ВІЛ у Амстердамі.

- Ми провели силами жіночої спільноти ґрунтовний аналіз щодо дотримання прав жінок, які живуть з ВІЛ, з особливим фокусом на право на здоров’я.

- Уперше головна очільниця головного профільного міністерства - в.о. Міністерки охорони здоров’я України Уляна Супрун - відвідала Національний жіночий форум з ВІЛ та СНІД з міжнародною участю, організований «Позитивними жінками».

- Уперше за нашої участі почали змінюватися накази МОЗ України, зокрема ті, що стаються доступу жінок, які живуть з ВІЛ, до допоміжних репродуктивних технологій.

- Ми увійшли до складу робочої групи з питань валідації елімінації передачі ВІЛ та сифілісу від матері до дитини в Україні, як відповідь на стратегію ВООЗ/ЮНІСЕФ до 2030 року “Глобальна елімінація передачі ВІЛ від матері до дитини”.

- Ми провели національну акцію проти гендерного насильства «Насильству немає виправдання!» в 25 містах України і стартували діяльність з моніторингу ґендернозумовленого насильства.

Повний текст річного звіту читайте за посиланням: http://www.pw.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Annual-Report_PW.pdf

Контакти

  • Ірина Соловей
  •  063-65-35-700
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.