Як приймаються рішення у Харкові: презентація дослідження

У 2017-2018 році аналітикині CEDOS дослідили процеси взаємодії міської влади з громадянським суспільством та прийняття рішень міськими органами влади. Наразі запрошуємо на презентацію дослідження по Харкову. 

Аналітичний центр CEDOS запрошує на презентацію результатів дослідження про механізми прийняття рішень у Харкові. 

У 2017-2018 році аналітикині CEDOS дослідили процеси взаємодії міської влади з громадянським суспільством та прийняття рішень міськими органами влади. Дослідження охопило п’ять українських міст. 

Які механізми дозволяють враховувати потреби жительок і жителів у процесі прийняття рішень? Які кращі практики існують у цій сфері? Що у такій взаємодії варто змінити, щоб вона була більш ефективною?

Щоб відповісти на ці питання, ми опитали службовиць та службовців і представниць та представників громадського сектору у Львові, Харкові, Києві, Вінниці та Миколаєві, а також здійснили аналіз міських стратегічних документів. Звіт по Львову вже доступний онлайн: http://bit.ly/Lviv_rishennia Так само звіт по Києву: http://bit.ly/Mehanizmy

 
Під час презентації у Вас буде можливість ознайомитися з результатами дослідження у Харкові, а також обговорити його результати. А ще ми поділимося з учасницями та учасниками презентації друкованим варіантом коміксу та коміксу-плакату з рекомендаціями по конструктивній взаємодії службовиць/ців та активісток/ів http://bit.ly/rozumni_komiksy

Вхід вільний, попередня реєстрація обов’язкова. Зареєструватися можна тут: http://bit.ly/reyestracia_Harkiv

Розклад заходу:

11:00 - 11:15 - вітальна кава
11:15 - 12:00 - презентація дослідження, запитання-відповіді
12:00 - 12:30 - панельна дискусія
12:30 - 13:00 - обговорення

Презентуватиме та модеруватиме аналітикиня CEDOS Дарина Пирогова.

Презентація відбудеться в Харківській школі архітектури за адресою вул. Конторська, 5, велика зала на другому поверсі.

Захід відбувається в рамках проекту “Посилення громадянської участі в українських містах” за підтримки Фундації Чарльза Стюарта Мотта.

Контакти

  • info@cedos.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.