На вебінарі ви дізнаєтесь про можливості, які Східне партнерство відкриває для України та її громадянського суспільства, де знайти інформацію про Східне партнерство та його програми тощо.
Чи знали ви, що безвізовий режим, Угода про асоціацію та Зона вільної торгівлі між Україною та ЄС – це проривні досягнення, які були метою політики ЄС «Східне партнерство»? Окрім України, ця ініціатива ЄС охоплює ще 5 країн – Грузію, Молдову, Вірменію, Азербайджан та Білорусь. Це унікальний формат, який створив можливості для співпраці усіх партнерів та просування проєвропейських реформ в країнах ініціативи. Східне партнерство (СхП) пропонує країнам різноманітні європейські програми для розвитку бізнесу, науки та інновацій, освіти та інших сфер. При цьому важливо, що на цілі Східного партнерства впливають не тільки політики, але й громадськість. Для цього на рівні всього СхП створений Форум громадянського суспільства Східного партнерства, який об’єднує громадські організації ЄС, України, Грузії, Молдови, Вірменії, Азербайджану та Білорусі (кожна з країн має свою національну Платформу). В чому ж полягають можливості, які Східне партнерство відкриває для України та її громадянського суспільства, де знайти інформацію про Східне партнерство та його програми, як долучитись до діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства – про це ви дізнаєтесь на вебінарі «Східне партнерство: цілі, інструменти та перспективи європейської політики для України». Вебінар було проведено за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».
Теми вебінару:
Спікери вебінару:
Цей вебінар був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія». Окремі думки, озвучені на вебінарі, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».
Коментарі