У Летичівській гімназії відкрився осередок Фонду Випускників України

У гімназії смт. Летичів Хмельницької області відкрився осередок Фонду Випускників України, де кожен просто та прозоро може долучитися до розвитку української освіти. Він об’єднує освітян та всіх небайдужих задля розвитку навчального закладу та залученню допомоги на освітні проекти від випускників гімназії.

Летичівська гімназія має понад 100-річну історію і є одним з кращих навчальних закладів у Хмельницькій області. У 2009 році заклад реорганізували у Летичівський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія». Нині гімназія – дійсний член Асоціації «Відроджені гімназії України», Асоціації керівників інноваційних закладів освіти Хмельницької області, клубу творчо-працюючого директора «Співробітництво», програми «Партнери в освіті». У закладі в 21 класі навчається понад 500 учнів, а навчальний процес здійснюють 56 учителів.

До команди осередку благодійного фонду увійшли випускники, викладачі та учні гімназії, які розвиватимуть освітній заклад на волонтерських засадах. Адже всі вони об’єднані єдиною ідеєю – підвищити ефективність навчання та рівень комфорту гімназії для її гімназистів. Команда закладу прагне навчити дітей жити у світі, який постійно змінюється. Тож серед потреб осередку - організація навчальних подорожей, закупка обладнання для LEGO студії, підтримка обдарованих гімназистів та технічне оснащення. 

Для реалізації завдань Фонд розпочав збирати доброчинні внески. У подальшому цілі будуть коригуватися та змінюватися задля максимальної ефективності спільної роботи. Команда осередку впевнена у майбутньому успіху проекту. Підтримка Летичівській гімназії стане ще одним кроком на шляху до покращення та вдосконалення української освіти.

Довідково про «Фонд Випускників України»

Благодійний фонд «Фонд Випускників України» – дочірня організація Alumni Fund Ukraine в Україні. Alumni Fund Ukraine – це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками у Швейцарії з метою сприяння розвитку освіти в Україні.

Місія організації – створити фінансову, ресурсну та ідейну платформу, яка дозволить кожному долучитися до розвитку української освіти, просто, прозоро та надійно. Серед цілей Фонду – розвивати традицію доброчинної підтримки українських навчальних закладів та освіти загалом. А також підтримувати освітян і громадських активістів задля розвитку їхніх навчальних закладів, через доступ до ідейних і фінансових ресурсів та налагодження зв’язків із випускниками в Україні та за кордоном.

Контакти

  • Наталія Черненко
  • прес-служба БФ «Фонд Випускників України» nataliia.chernenko@brandcom.com.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.