Компанії створили унікальний буклет про професії та кар’єру у сфері ІТ

Центр «Розвиток КСВ» спільно з ІТ-компаніями розробили унікальний буклет «Твоє майбутнє у сфері інформаційних технологій». Публікація створена, щоб допомогти учням та студентам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

Публікація створена в рамках освітнього проекту «Карта професій», щоб допомогти учням та студентам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, зрозуміти особливості сфери інформаційних технологій та побачити перспективи кар’єрної реалізації у цій галузі. В основі буклету лежать практичні поради та матеріали від провідних українських компаній, а що найцікавіше – реальні історії фахівців, що побудували кар’єру у сфері інформаційних технологій.

Буклети поширюватимуться серед закладів загальної середньої освіти, що є учасниками спільноти «Кар’єра мрії», для використання у 5-10 класах під час розроблених Центром «Розвиток КСВ» курсів «Бесіди про кар’єру», що отримали гриф МОН. Розповсюдження освітнього проекту «Карта професій» планується з вересня 2019 року на всі заклади загальної середньої освіти в Україні.

Буклет знаходиться у відкритому доступі на порталі http://careerhub.in.ua/ у розділі – «Вибір професії» (http://careerhub.in.ua/wp-content/uploads/2018/02/Tvoie-maybutnie-u-sferi-IT-Karta-profesiy.pdf). Ним вже сьогодні можуть користуватися батьки та діти.

«IT-сфера - дуже популярна сфера в Україні. Молодь хоче бути IT-шниками, тому в рамках цієї карти прфоесій ми прагнули спільно з компаніями продемонструвати кар’єру в IT, роль жінок в IT, і навички, які потрібні, щоб бути IT-шником. Ми хотіли продемонструвати важливість постійного навчання, і того, що не буває легких грошей. Вдячна двом компаніям за те, що обєднались і зробили значний внесок для розвитку всього сектору - це і є лідерство в соціальній відповідальності», – зазначає Марина Саприкіна, Голова правління Центру «Розвиток КСВ».

За даними інноваційного парку UNIT.City, ІТ-галузь посідає друге місце за обсягами українського експорту, адже близько 80% ІТ-ринку – це експортні компанії, що розробляють програмне забезпечення на замовлення іноземних клієнтів. Окрім  того, 20% компаній - світових лідерів у сфері розробки програмного забезпечення для мобільних платформ - мають офіси в Україні, а загалом у країні налічується чотири тисячі IT-компаній.

За результатами дослідження Асоціації “IT Ukraine” та Офісу ефективного регулювання (BRDO), проведеного у жовтні 2018 року, експерти прогнозують, що до 2025 року ІТ-галузь зросте майже удвічі. За їхніми оцінками, в найближчі п’ять років у світі буде створено понад 5 мільйонів нових робочих місць в IТ-галузі.

«Один з основних постулатів корпоративної соціальної відповідальності компанії SAP – розвиток нового покоління, добре обізнаного зі світом ІТ. Ми переконані, що це допоможе молоді отримати необхідні знання для швидкої адаптації у професійному світі майбутнього. Буклет відкрив особливості кожного фаху в сфері  ІТ та допоміг розібратися в цьому різноманітті позицій. Адже дуже важливо кожній людині зрозуміти, який фах буде до душі, та розвиватися в бажаному напрямку.» - коментує Ольга Галік, керівник проектів КСВ в SAP Ukraine.

Центр «Розвиток КСВ» - експертна організація, яка вже більше 10 років займається впровадженням соціальної відповідальності задля системних і якісних змін в Україні. Організація працює над 4-ма пріоритетними напрямками: КСВ в кризові часи, розвиток освіти, соціальна відповідальність державних органів влади, просування України за кордоном – та об’єднує 40 компаній в Україні.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.