Компанії створили унікальний буклет про професії та кар’єру у аграрній сфері

Центр «Розвиток КСВ» спільно з агрокомпаніями розробили унікальний буклет «Твоє майбутнє у в аграрній сфері». 

. Публікація створена в рамках освітнього проекту «Карта професій», щоб допомогти учням та студентам зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, зрозуміти особливості аграрної сфери та побачити перспективи кар’єрної реалізації у цій галузі. В основі буклету лежать практичні поради та матеріали від провідних українських компаній, а що найцікавіше – реальні історії фахівців, що побудували кар’єру в аграрній сфері.

Буклети поширюватимуться серед закладів загальної середньої освіти, що є учасниками спільноти «Кар’єра мрії», для використання у 5-10 класах під час розроблених Центром «Розвиток КСВ» курсів «Бесіди про кар’єру», що отримали гриф МОН. Розповсюдження освітнього проекту «Карта професій» планується з вересня 2019 року на всі заклади загальної середньої освіти в Україні.

Буклет знаходиться у відкритому доступі на порталі http://careerhub.in.ua/ у розділі – «Вибір професії» (http://careerhub.in.ua/wp-content/uploads/2018/02/Tvoie-maybutnie-v-agrarniy-sferi-Karta-profesiy.pdf.pdf). Ним вже сьогодні можуть користуватися батьки та діти.

Аграрний бізнес – локомотив нашої економіки, найперспективніша та швидкозростаюча галузь України. Так, за даними Державної служби статистики України, обсяг продукції сільського господарства збільшився на 7,8% порівняно з минулим роком. При цьому, у 2018 році частка сільського господарства у загальному ВВП країни склала 18,9%, а частка продукції АПК і харчової промисловості у структурі експорту товарів –  38,9%.  

Окрім виробництва харчових продуктів, аграрна сфера важлива також для виготовлення тканин, будівельних матеріалів, ліків, хімічних речовин, біопалива та багатьох інших речей. Тому з кожним роком все більше кваліфікованих фахівців з агрономічною освітою потребує ціла низка сфер бізнесу: агрохолдинги, фермерські підприємства, хімічні, насіннєві, консалтингові, дистрибуційні, інвестиційні та торгові компанії, і навіть банки.

«Компанія «Сингента» докладає чимало зусиль, аби розкрити повний потенціал сільського господарства для підвищення економічного, екологічного та соціального багатства людей за допомогою інновацій у технологіях захисту рослин і насінництві. Але досягнення і розвиток науки у сільському господарстві були б неможливі без справжніх професіоналів у цій галузі. – говорить Альона Федько, менеджер з корпоративних заходів та проектів КСВ компанії «Сингента». –  Тож ми дуже раді, що долучились до проекту «Карта професій» і стали співавторами буклету для молоді «Твоє майбутнє в аграрній сфері». Cтановлення потужного аграрного think tank в Україні – наше з вами спільне завдання, і ми пишаємося тим, що активно долучаємося до партнерських ініціатив із підготовки нових кадрів для галузі, а також впроваджуємо власні освітні проекти для молоді.»

«Аграрний сектор входить до ТОП-3 експортних секторів України. Але зазвичай, це не дуже популярна професія серед школярів, особливо для школярів в містах. Тому цією картою професій в аграрній сфері ми хотіли розбити стереотипи про нецікавість професій та показати інновації і те, чого можна досягти, працюючи в цьому секторі. Приємно, що 5 великих агрохолдингів об’єднались задля вирішення цієї проблеми», – зазначає Марина Саприкіна, Голова правління Центру «Розвиток КСВ».Центр «Розвиток КСВ» - експертна організація, яка вже більше 10 років займається впровадженням соціальної відповідальності задля системних і якісних змін в Україні. Організація працює над 4-ма пріоритетними напрямками: КСВ в кризові часи, розвиток освіти, соціальна відповідальність державних органів влади, просування України за кордоном – та об’єднує 40 компаній в Україні.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.