bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Взаємо-Дія» - семінар річної програми навчання від АХАЛАР

З 1 по 3 лютого 2019 р відбувся семінар «Взаємо-Дія»,організований Центром гуманістичних технологій «АХАЛАР».  Для участі  в ньому запрошені  учасники попередніх семінарів з кращими ініціативами та оновленнями на dobrodel. 

В перший день учасники познайомились, поспілкувалися в парах, представили один одного, використовуючи метафоричні карти.

IMG_3357
 

В роботі над проектами важливе значення мають не лише слова, думки та бажання. В реалізації найважливіше – це дії. Учасники шукали шляхи переходу до активності.

Другого дня знайомство з ініціативами відбувалось за допомогою методики «печа куча». Учасники презентували зміни в проектах,  ділились успіхами та складнощами, з якими довелось зіштовхнутись.

DSC09118

Використовуючи методику SWOT-аналізу участникивизначали сильні та слабкі сторони власних справ, проаналізували наявність можливостей та загроз для подальшого розвитку.

В роботі аніматора або керівника проекта важливо залучати не лише громаду, але і волонтерів та колег. Як їх зацікавити, які важелі мотивації знайти поділилась тренерка Тетяна Ємельянова.

Розуміння не лише зовнішньої мотивації, але і внутрішньої допомагає знаходити людей зі спільними цінностями або заохочувати колег. 
 

Учасник «Території розвитку 7» Віталій Фасоля поділився власним досвідом реалізації проекту «Креативна країна», з якими труднощами довелось зіштовхнутися  та особливості проведення заходу«Технології креативного мислення». 

Яскравим святом для учасників семінару стало проведення благодійної лотереї - ефективного способу фандрайзингу. Кожен отримав не лише досвід меценатства, коли привіз сувенір з собою, але і отримав можливість подарунка собі. Для створення настрою та атмосфери запросили учасницю «Території розвитку 6» ОленуКочанову, якаі провела цей захід.

Зібрані кошти отримала учасниця з Києва – Міла Брант, проект якої «Освітній проект для дітей із дитячих домів та інтернатів» обрали інші. Кошти в розмірі 2600 гривень мають бути витрачені на його подальшу реалізацію.

Наступного дня продовжили розглядати тематику мотивації (залучення) аудиторії (громади) для співпраці (партнерства) та взаємодії.

Тепер натхенні учасники тренінгу мають більше знань та інструментів для ефективної «взаємо-дії»  в своїх громадах.

Програма втілюється за підтримки фонду CISU (Данія)

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.