bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Чугуєві розповіли про формування платіжок за комунальні тарифи

Учасники разом з профільним експертом Реанімаційного Пакету Реформ Сергієм Пінчуком, з’ясували хто встановлює розміри тарифів, як будуть формуватися рахунки, що впливає на їх розмір і як контролювати комунальні підприємства.

Сергій Пінчук розповів членам місцевих ОСББ про форми управління багатоквартирним будинком, порядок списання з балансу багатоквартирних будинків, порядок визначення та обрання управителя. Експерт закликав членів ОСББ гуртуватися в пошуку рішень проблем та звертатись до уряду з закликом вирішити неточності в постановах або нормативно-правових актах.

Об’єднуйтесь і сміливо пропонуйте! Вже було кілька випадків, коли члени ОСББ змогли досягти бажаних змін у підзаконних актах уряду”, – зазначив експерт.

На семінарі також обговорили розподілення комунальних послуг у багатоквартирному будинку і порядок формування платіжок за комунальні послуги. Експерт пояснив, що нові норми у законодавстві будуть стимулювати співвласників будинків спільно слідкувати за належним станом внутрішньобудинкових мереж та спонукатимуть до співпраці.

Багато питань викликали наглядові ради при комунальних підприємствах, які надають можливість контролювати комунальні підприємства. Процедуру створення наглядових рад та їх повноваження учасники обговорили разом з експертом, який також презентував власні напрацювання з цього питання.

Семінар організовано в рамках проекту “РПР та місцеві коаліції: синергія співпраці”, що виконується Інститутом громадянського суспільства спільно з коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) в рамках Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.