Громадські організації об’єдналися в коаліцію для захисту прав людини на Донбасі

15 січня за ініціативи ГО «Суспільна служба правової допомоги» було оголошено про створення коаліції «На захисті прав людини на Донбасі», до якої долучилися громадські активісти, волонтери, психологи та медіатори з 11 міст Донбасу.

В межах роботи коаліції громадські активісти планують координувати свої дії для ефективної допомоги місцевим мешканцям та ВПО, захищати їх права, надавати необхідну правову та психологічну допомогу, налагоджувати дієвий діалог з органами влади та з метою вирішення нагальних проблем громад.

- Наша мета це створення платформи для комунікації, обміну досвідом, реалізації спільних ініціатив для захисту прав людини на Донбасі. Ми плануємо залучати до цієї роботи громадські організації, органи місцевого самоврядування, міжнародні гуманітарні місії, які працюють в регіоні та захищають прав людини, - відмітив координатор коаліції Олексій Кормілецький.

До коаліції вже приєднались такі громадські організації, як “Агенція демократичного розвитку Донбасу” (Слов’янськ), “Ліга жінок-виборців” (Краматорськ, Маріуполь), ГО “Приазовська правозахисна група” (Маріуполь), Асоцiацiя “Вiдродження та розвиток” (Бахмут), ГО “Твоя нова Покрова” (Краматорськ),  “Громадська платформа” (Сєвєродонецьк), ГО “Станично-Луганський Центр Соцiально-Культурного Розвитку “Велика Родина”, “Правозахисний рух Донбасу” (Сєвєродонецьк), платформа ініціатив “CityHUB” (Сєвєродонецьк), “Центр підтримки громади” (Новопсков), “Наша громада” (Кремінна), ГО “Громадський Актив Луганщини” (Рубіжне), ГО “Модерна молодь” (Сєвєродонецьк), ГО “СЕПСІС” (Сєвєродонецьк).

Коаліція «На захисті прав людини на Донбасі» відкрита до співпраці та діалогу з усіма зацікавленими сторонами, які працюють заради захисту прав людини на Донбасі, у разі питань чи питань щодо приєднання просимо писати на електрону пошту – pela-lug@ukr.net. 

Контакти

  • pela-lug@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.