bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Оболонському районі відбувся тренінг із профілактики хімічної залежності

Працівники Оболонського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у місті Києві та Київській області покращили свої знання з основ хімічної залежності. 

Тренером інформативного заходу став Євгеній Скляренко, керівник напрямку профілактики ВІЛ серед груп ризику в м. Києві ВБО «Конвіктус Україна».

Обговорення  хімічної залежності розпочалося з розгляду передумов виникнення захворювання.  Всі учасники зійшлися на думці, що на формування цієї недуги впливає неможливість реалізувати себе в соціумі.  

Наступна тема, яку розглянули в процесі тренінгу, – зміни у наркосцені України. У цьому блоці співробітників відділів пробації цікавили сучасні наркотики та їх вплив на молодий організм.

-          Сучасні наркотики дуже швидко змінюються, - розповідає Євгеній Скляренко. – Я знаю випадки, коли молодь самостійно винаходила нові психоактивні речовини та розпочинала продаж. Та головна проблема не тільки різноманіття, але й дуже сильний вплив! Сучасні наркотики руйнують психіку за кілька прийомів, навіть після нетривалого споживання  підлітки потребують лікування у психіатра.

Ще одна актуальна тема – це  прийом замісної підтримувальної терапії наркозалежними. Спеціалістів цікавили деталі призначення ЗПТ, місця, куди можуть звертатися хворі, особливості поведінки осіб, які є клієнтами терапії тощо.

Окремий блок інформації був присвячений профілактиці ВІЛ/СНІДу та туберкульозу серед залежних людей. Євгеній Скляренко розповідав про роботу таких організацій, як «Конвіктус Україна», особливості роботи та профілактики захворювань серед груп ризику.

Також обговорили питання толерантності та гуманної наркополітики. Наприклад, результати боротьби з наркозалежністю у Португалії. Одним із ефективних інструментів стала декриміналізація вживання наркотичних речовин, що знизило напруженість у суспільстві, профілактична робота та пропаганда здорового способу життя із можливістю реалізації себе у суспільстві, толерантність суспільства до хворих людей і отримання якісної реабілітації для тих, хто таки потрапив у полон залежності.  

Тренінг «Хімічна залежність. Формування толерантного ставлення та емпатії до уразливих груп» організувала та провела ВБО «Конвіктус Україна» в рамках проекту PITCH

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.