Адвокація безпеки дітей на дорогах

Як спонукати міську раду передбачити в бюджеті на 2019 рік витрати на облаштування дорожними знаками території міста?
 
Спільнота СбЛ (Спільно безпеці Луганщини Луганщина: спільно до безпеки) отримала відповідь від Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ - щодо можливості та вартості покращення безпеки на вулицях міста.
 
 
  • На встановлення хоча б 73 дорожніх знаків навчальних устатов потрібно виділити 116,8 тис. гривень з бюджету міста.
Нагадуємо, що згідно даних (актів), отриманих від патрульної поліції, в місті виявлено досить багато місць, де відсутні розмітки та дорожні знаки, і особливо – поблизу освітніх установ (дитячих садків, шкіл, училищ та ліцеїв, технікумів). Тобто, в місті є недотримання навіть законодавчих вимог дощо безпеки дітей на дорозі.
 
  • За ініціативи патрульних, спільно із старшокласниками Лисичанська і Рубіжного, восени цього року була проведена акція привернення уваги до безпеки на дорогах і пішохідних переходах - “Будь уважний пішоходе!”
Перш за все, ми звертаємо увагу керівництва та депутатського корпусу Лисичанської міської ради на виділення 116,8 тисяч гривень для встановлення 73 дорожних знаків поблизу навчальних закладів міста.
 
 
 
Представники руху “Спільно безпеці Лисичанська”
 
Щодо облаштування дорожних знаків в інших місцях – будемо звертатись за донорською підтримкою.
 
 
  • Спеціаліст з питань соціальної мобілізації ПР ООН Еміль Корєнєв (другий зліва) - про ініціативу та діяльність Робочої групи з питань згуртованості та безпеки в м. Лисичанську (світлина із сайту - https://zaraz.info)
Крім того плануємо спільно з поліцією та міською владою провести громадські консультації стосовно можливості та конкретизації встановлення в місті пандусів чи «лежачих» поліцейських.
 
 
  • Громадські консультації не вимагають жорсткого регулювання щодо умов проведення і мають дорадчий характер для прийняття рішень депутатами міської ради Лисичанська
Якщо Ви підтримуєте таку ініцативу – ставте «вподобайки» та поширюйте цю інформацію.
 
Безпека міста – спільно!
 
 
  • Рух “Спільно безпеці Луганщини” є одним із результатів реалізації проектів «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська» (виконувався ГО Фонд громад “ЗНАННЯ І СПРАВЕДЛИВІСТЬ” - CFK&J в рамках програмної ініціативи: «Права людини та правосуддя» за фінансовою підтримкою Міжнародного фонду “Відродження”) та “Співпраця безпеці Лисичанська» (виконувався ГО «Міст 3.10» в рамках програми «Розбудова та посилення взаємодії громади й поліції» за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.
ГО Міст 3.10 #Міжнародний фонд “Відродження”
UNDP Ukraine / ПРООН в УкраїніEmbassy of the Netherlands in Ukraine#Нідерланди

Контакти

  • 095 196 49 66
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.