bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вивчаємо Європу разом з дітьми: 5 корисних ресурсів

Книга-вікторина, рекомендації вчителям, захоплююче відео – зібрали для вас п’ять ресурсів, які допоможуть цікаво розповісти про ЄС дітям.

«Україна – це Європа», – саме з цього гасла розпочався доленосний для нашої країни Євромайдан. П’ять років потому, 22 листопада 2018 р. Верховна Рада підтримала у першому читанні зміни до Конституції, які закріплюють незмінний курс України в ЄС.

Сьогоднішні школярі за десяток років писатимуть нову – європейську – історію України. А тому важливо вже зараз пояснювати їм, що значить бути справжнім європейцем. Зібрали для вас п’ять ресурсів, які допоможуть цікаво розповісти про ЄС дітям

 1. Книга-вікторина «Європа для дітей: Тремоло та його європейська місія»
 2. Методичні рекомендації євроклубам  поради вчителям з проєвропейського виховання школярів (пізнавальні ігри, квести, тренінги)
 3. Інтерактивна книга «Європа-гра»
 4. Посібник для дітей «Відкрий для себе Європу!»
 5. Історія та устрій ЄС: навчальне відео для дітей. Протягом трьох хвилин глядачі дізнаються:
 • Як запеклі вороги стали країнами-союзниками?
 • Коли ЄС святкує день народження?
 • Чому немає Конституції Євросоюзу?
 • Скільки років ЄС існував без власної валюти?
 • І нарешті, чому бути європейцем – це круто? 

Відео виготовлене в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» Представництва Європейського Союзу в Україні.

Сподіваємося, ці матеріали надихнуть маленьких європейців на великі перемоги. А головне – допоможуть усвідомити, що успішна країна починається з кожного з нас.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.