bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Патрульна поліція долучилася до акції «16 днів проти насильства»

З 2012 року Міністерство соцполітики України затвердило проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Академія патрульної поліції” долучилася до національної акції “16 днів проти насильства”. Які заходи пройшли у головній установі країни з професійної підготовки правоохоронців?

Нагадаємо, що державна установа “Академія патрульної поліції” — заклад професійної підготовки патрульних поліцейських, прийнятих на посаду вперше. Сюди після проходження необхідних етапів відбору потрапляють лише найкращі. Майбутні патрульні, які пройшли відбір, безкоштовно навчаються в Академії впродовж чотирьох місяців. Кожен слухач забезпечений усім необхідним: одностроєм (формою військовослужбовця), зброєю, засобами захисту, планшетами та підручниками.

Окрім навчальної роботи, Академія бере й активну участь у громадській діяльності. Особлива увага приділяється захисту прав та сприяння професійному розвитку жінок та чоловіків, які несуть службу або працюють в правоохоронних органах.

Так, в Академії триває акція “16 днів проти насильства”, у рамках якої відбувся ряд заходів, які ставлять метою підвищити рівень самосвідомості, толерантності та гідності майбутніх поліцейських. Зокрема, відбулася презентація проекту “ПОЛІНА” (від слів “поліція” і “насильство”) на тему “Особливості роботи мобільних груп з протидії домашньому насильству”.

ПОЛІНА” це особливий підрозділ МВС, що був спеціально створений для ефективного виявлення, реагування та протидії випадкам домашнього насильства, а також забезпечення справедливості при допомозі постраждалим та покарання кривдників.

Також Академія долучилася до Міжнародного відзначення захисту жінок та дітей від проявів насильства та дискримінації. Цикл професійної підготовки влаштував виставу творчих замальовок слухачів на тему проти дискримінації у сучасному суспільстві, а також презентував посібники для поліцейських щодо захисту прав ЛГБТ-спільнот.

Також в одній зі столичних гімназій представниками “Академії патрульної поліції” для учениць та учнів було проведено батьківський лекторій - урок толерантності.

А 5 грудня, у Міжнародний день волонтера, представники “Академії патрульної поліції” провели час разом із дітьми у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ». Говорили про права дітей, булінг (прояв агресії з подальшим залякуванням особистості, цькування та погрози), волонтерство, виготовляли флікери - світловідбивачі, які роблять видимим людину або транспортний засіб на дорозі так, як він відбиває світло від фар автомобілів.

Працівники закладу відзначили інтернаціональний флешмоб, вдягнувши на однострій значок білої стрічки, яка є світовим символом боротьби з домашнім насильством.

Більше подій на сторінці ДУ “Академія патрульної поліції”

 

Контакти

  • nata.pr.patrolpolice@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.