bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Про нові можливості та технології залучення фінансування для бізнесу дізналися підприємці Сумщини

26 жовтня 2018 р. Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Суми провів семінар «Нові можливості та технології залучення фінансування» для для підприємців Сумщини за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу

Семінар розпочався з ознайомчої лекції на тему «Європейський досвід банківського фінансування МСП та його значення для України», яку прочитав учасникам Левенте Ковач, Генеральний секретар асоціації банків Угорщини.

Про «Європейські інструменти грантового фінансування малого та середнього бізнесу» розповіла присутнім Наталія Євченко, Голова Секретаріату Реанімаційного пакету реформ (РПР), консультант з написання проектів до структурних фондів ЄС (спеціалізація на країнах Скандинавії та Німеччини), консультант з розвитку бізнесу та інституційної спроможності.

Доступно про «Значення монетарної політики для розширення банківського кредитування. Оцінки НБУ щодо перспектив розвитку економіки України» подала у своїй доповіді Альона Закутня, головний економіст Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України.

Про «Проблеми та перспективи банківського кредитування МСП на Сумщині» розповів Ігор Чернявський, Директор Сумської філії КБ «ПриватБанк».

Щодо «Можливостей співпраці з ЄБРР для малого і середнього бізнесу» було цікаво послухати виступ Тимура Халілова, аналітика Групи з фінансування та розвитку малого і середнього бізнесу ЄБРР.

Про «Можливості та умови залучення фінансування малим та середнім бізнесом у 2019» проінформавув присутніх Дмитро Духно, начальник відділу регіональних продажів малого та мікробізнесу базове відділення (м. Суми) АТ «Райффайзен банк Аваль».

На круглому столі за участі експертів, керівництва регіональних підрозділів банків, представників місцевих органів влади, керівників бізнес-асоціацій, власників бізнесу, керівників фінансових підрозділів підприємств були жваво обговорено тему «Практичні аспекти залучення фінансування для МСП Сумщини: проблеми та можливості».

Велике значення для часників мав воркшоп на тему «Написання грантової заявки суб’єктами малого та середнього бізнесу: підготовка проекту на прикладі SMI Instrument Horizon 2020», який провела Наталія Євченко, Голова Секретаріату Реанімаційного пакету реформ (РПР), консультант з написання проектів до структурних фондів ЄС (спеціалізація на країнах Скандинавії та Німеччини).

Учасникі семінару відзначили, що отримали чимало корисних порад та практичних інструментів щодо пошуку та залучення фінансування для розвитку власного бізнесу.

Семінар проходив на базі Конгрес-центру СумДУ (м.Суми, вул.Покровська, 9/1).

Відеозвіти з семінару: 
https://u.to/SMgtFA
https://u.to/c8gtFA

Організатор заход: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Наші контакти:
(050) 407 33 54, sumy@bisc.org.ua 
https://www.fb.com/business.support.centre.sumy/
http://www.bisc.org.ua

#bscsumy
#eu4business

Контакти

  • https://www.fb.com/business.support.centre.sumy/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.