bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Семінар «Дизайн соціальної анімації»

Семінар «Дизайн соціальної анімації» для другої  групи відібраних учасників тривав з 12 по 16 листопада 2018 р. 

Програма реалізується Центром Гуманістичних технологій “АХАЛАР” спільно з Данським Гельсінським комітетом з прав людини. Проект присвячений розвитку локальної демократії на місцевому рівні.

DSC01985

Знайомство з учасниками  та проектами, які вони реалізують протягом року, пройшло в форматі «печа-куча».

Всі справи зареєстровані на сайті Добродєл. Кожен може слідкувати за ходом реалізації та надавати допомогу один одному.

DSC01980

Визначали також яка роль та місце соціального аніматора в громаді. Важливою складовою є розуміння своїх цілей, які планується досягти. Ціль пов’язана з готовністю людей до змін, яка включає в себе: мотивацію, здібності та волю до реалізації.
При визначенні проблематики соціальних проектів використовувався архетип дерева.

Карл Ерік Фоверсков, керівник проектів Датського Гельсінського Комітету з прав людини  розповів про те, як функціонує датська система роботи з громадою і як громадяни можуть впливати на прийняття рішень.

Учасники семінару навчились фокусуватисяя на проектах,  переходити від ідеї до розуміння мети, задач та дій. Для формулювання мети проекта використали техніку SMART.
Робота в групах також була спрямована на визначення ЦА: її потреб та очікувань.

Для реалізації проектів важливим є розуміння мотивації вирішення проблеми громади та компетенції, які потрібні аніматору для успішної роботи з викликами.

Наступним етапом проекту з Данією буде визначення з сорока учасників семінарів «Дизайн соціальної анімації»  - двадцятки, які будуть запрошені на другий семінар.

Програма втілюється за підтримки фонду CISU (Данія)

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.