bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Брейн-ринг з прав людини для майбутніх поліцейських
19.11.2018

15 листопада в Академії патрульної поліції відбулася інтерактивна лекція з прав людини та брейн-ринг серед майбутніх поліцейських. Лекцію з теми прав людини провела директорка Центру громадянських свобод Олександра Романцова.

Підвищити рівень своїх знань з прав людини для майбутніх поліцейських важливо не тільки для якісного виконання посадових обов`язків та служіння принципам чесності, професійності, самовідданості, а і для розвитку високих моральних якостей, навичок гідно поводити себе у кризових ситуаціях, впроваджувати сталі зміни у суспільстві.

Коли йдеться мова про захист прав людини – майже ніхто з громади не називає поліцейських. І ваша задача – змінити це, – завела розмову громадська діячка та правозахисниця Олександра Романцова. – Ви та “функція”, яка має забезпечити правильну комунікацію між громадськістю та державою на коректному та ефективному рівні прав людини. Справедливість – основоположне поняття прав та свобод.”

Існує три категорії прав людини:

  1. пов`язані з особистою фізичною безпекою: право на життя, на свободу та недоторканність, заборона катування та рабства;

  2. особисті права кожної окремої людини: не бути засудженим за те, що не є злочином та право на пом`якшення покарання, свобода пересування, право на сімейне життя, свобода думки, совісті, релігії;

  3. ті, що допомагають захищати інші права та інтереси людини: свобода вираження поглядів, мирних зібрань, заборона дискримінації тощо.

Брейн-ринг “Що? Де? Коли?” як ігрова форма командних змагань на перевірку знань відбулася для слухачів Академії. Небанальні питання, на які ерудовані слухачі мали дати відповідь усього за 60 секунд, стосувалися різних випадків з історії людства, коли права людини жорстоко утискалися або урочисто запроваджувалися, губили або рятували цілі народи. Махатма Ганді, Нельсон Мандела, Сюзен Ентоні, Вацлав Гавел, Гітлер – звучали ці та інші прізвища і пов`язані з ними фатальні події.

Права і свободи людини діють для кожного просто через те, що ви – людина. Знати та поважати права людини вкрай важливо згідно з сучасними потребами і запитами суспільства, а також для якісної професійної підготовки поліцейських на хвилі реформування системи внутрішніх справ. Кожен зі слухачів заходу отримав збірки з історії Загальної Декларації Прав Людини, посібник “Права людини в діяльності поліції”, які стануть їм у нагоді.

Академія патрульної поліції вдячна партнерам – Представництву Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Центру громадянських свобод – та слухачам!

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.